Termalica – GKS T. 2:1 (koniec) | Widzew – Stomil 0:0 (koniec) | Flota – Sandecja 2:0 (koniec)
Chojniczanka – Dolcan 1:1 (koniec) | Wigry – Olimpia G. 0:1 (koniec)
Wigry Suwałki
0:1 (0:0)
Olimpia Grudziądz
Niedziela 31.08.2014, 19:47 • Stadion Miejski, Suwałki • Fortuna 1 Liga

Koniec tego pojedynku, Wigry po raz pierwszy przegrywają na własnym stadionie tym bardziej szkoda, że dziś obchodzone było święto powstania tego klubu. Trener Kubicki wraz z piłkarzami może świętować, a trzy punkty wywiezione z trudnego terenu na pewno będą cieszyły. Piłkarze z Suwałk musza jak najszybciej zapomnieć o tym spotkaniu i skupić się na walce o punkty w kolejnych meczach. Bardzo dziękuję wszystkim za śledzenie zmian wyniku w tym meczu i zapraszam na kolejne relacje na lajfy.com (21:45:39)

90+3

90
    Trzy minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

89
    Zmiana w drużynie Olimpia Grudziądz: z boiska schodzi Kaczmarek, na boisku pojawia się Suchocki.

87
    Zmiana w drużynie Wigry Suwałki: z boiska schodzi Radzio, na boisku pojawia się Tarnowski.

82
    Gol dla Olimpii!
    Mamy pierwszą bramkę w tym meczu a jej autorem jest MARCIN WOŹNIAK!!!

77
    Zmiana w drużynie Wigry Suwałki: z boiska schodzi Żebrowski, na boisku pojawia się Biel.

72
    Zmiana w drużynie Olimpia Grudziądz: z boiska schodzi Rogalski, na boisku pojawia się Smoiliński.

67
    Żółtą kartkę otrzymuje Piter-Bućko (Olimpia Grudziądz).

62
    Zmiana w drużynie Wigry Suwałki: z boiska schodzi Sernas, na boisku pojawia się Adamek.

58
    Zmiana w drużynie Olimpia Grudziądz: z boiska schodzi Aleksander, na boisku pojawia się Szczot.

52
    Żółtą kartkę otrzymuje Kaczmarek (Olimpia Grudziądz).

46

Koniec pierwszej części gry. Na boisku w Suwałkach mamy remis. Trener Kaczmarek i Kubicki mają teraz czas dla swoich podopiecznych. Czy po przerwie zobaczymy jakieś bramki? i czy któraś z ekip zgarnie komplet punktów? dowiemy się zaraz po 15 minutowej przerwie.

45+1

25
    Żółtą kartkę otrzymuje Bartkowski (Wigry Suwałki).

20
    20 minut za nami a wynik wciąż bezbramkowy.