Termalica – GKS T. 2:1 (koniec) | Widzew – Stomil 0:0 (koniec) | Flota – Sandecja 2:0 (koniec)
Chojniczanka – Dolcan 1:1 (koniec) | Wigry – Olimpia G. 0:1 (koniec)
Widzew Łódź
0:0 (0:0)
Stomil Olsztyn
Niedziela 31.08.2014, 12:30 • Stadion Widzewa Łódź, Łódź • Fortuna 1 Liga

Dziękuję serdecznie za uwagę i zapraszam na kolejne spotkania na stronę www.lajfy.com !!! (14:27:28)

Mecz w Łodzi kończy się podziałem punktów.

Stomil pozostanie na 2 pozycji w tabeli 1 ligi, zaś Widzew na chwilę obecną awansował o kilka oczek.

Po 1 połowie w której zawodnicy Widzewa prezentowali się znacznie lepiej na tle swojego przeciwnika, w drugiej odsłonie obejrzeliśmy już zdecydowanie bardziej wyrównane spotkanie.

Z przebiegu całego meczu, zawodnicy Stomilu powinni cieszyć się z końcowego rezultatu, remis na wyjeździe jest dobrym rezultatem, natomiast Widzew może żałować, że nie zakończyli bramką żadnej akcji, których kilka w tym spotkaniu miał.

90+3
    Sędzia jednak nie zareagował, a po chwili jego gwizdek rozległ się po raz ostatni.

90+3
    Piłka w pole karne Stomilu, walczył Augustyniak, ale tam był chyba faul!

90+3
    Cała drużyna Stomilu na własnej połowie.

90+2
    Nie mają pomysłu na rozegranie akcji piłkarze Widzewa i tracą piłkę po niecelnym podaniu.

90+1
    Zawodnicy obu drużyn są już mocno zmęczeni. Tempo w drugiej połowie jest większe niż w pierwszej części.

90
    3 minuty!

90
    rozpoczyna się 90 minuta spotkania, zobaczymy ile doliczy główny arbiter do regulaminowego czasu gry.

89
    Zółte kartki za dyskusje z arbitrem otrzymują Szymonowicz i Kozłowski.

89
    Faulowany jeden z Widzewiaków, mamy małe przepychanki.

89
    Zapowiadało się dobrze, ale pogubił się Augustyniak w dryblingu.

88
    Zbyt głębokie dośrodkowanie Pawła Głowackiego.

87
    Faulował Injac.

87
    Akcja prawą stroną Darmochwała zakończona dośrodkowaniem, ale łapie piłkę Dino Hamzić.

86
    Beznadziejne podanie Augustyniaka w pole karne gości. Nie było tam żadnego z kolegów.