Jarota – Unia S.K. 1:0 (koniec) | Radomiak – Broń 4:0 (koniec)
Radomiak Radom
4:0 (0:0)
Broń Radom
Niedziela 31.08.2014, 17:00 • Stadion im. Braci Czachorów, Radom • 3 Liga

Derby dla Radomiaka! Gospodarze znokautowali rywala w drugiej połowie i zwyciężyli aż 4:0! Bramki dla gospodarzy zdobywali: Świdzikowski, Leandro i dwie Szymon Stanisławski. Dziękuję za uwagę! (19:08:42)

90+3

90+2
    Gol dla Radomiaka!
    NOKAUT, NOKAUT i jeszcze raz nokaut! Błąd bramkarza Broni wykorzystał SZYMON STANISŁAWSKI i Radomiak prowadzi już 4:0!

90+1
    Nieudany atak Broni i od bramki zacznie Kula.

90
    Gramy jeszcze trzy minuty!

89
    Wnuk zmienia Leandro. Czwarta zmiana w Radomiaku.

88
    A teraz nad bramką uderzał Krystian Puton. Dwie minuty do końca regulaminowego czasu gry.

87
    Teraz wszystko już jest jasne... Radomiak nie wypuści z rąk tego zwycięstwa!

86
    To już jest prawdziwy nokaut! SZYMON STANISŁAWSKI i Broń Radom już dzisiaj się nie podniesie! "Stasiek" wykorzystał bardzo dobre podanie Daniela Barzyńskiego.

85
    Pięć minut do końca derbów i jest 2:0 dla Radomiaka! Jak to się zakończy?

84
    Karasek zmienia Serodzińskiego.

83
    Nic z tego jednak nie wyszło. Teraz to Radomiak przy piłce.

82
    Dubina faulował Nogaja. Okazja na bramkę dla Broni.

81
    Faulował Serodziński i jest żółta kartka dla tego gracza.

80
    Końcowe minuty przed nami. Emocje gwarantowane!

79
    Goście długo utrzymują się przy piłce, ale nic im to nie daje.

78
    Niewiele ponad dziesięć minut do końca. Radomiak postawił teraz na defensywę.

77
    Gol dla Radomiaka, ale to nie może zostać uznane. Tam był spalony i od rzutu wolnego Broń.

76
    Titunin ośmieszony przez Leandro, po chwili gracz gości fauluje, ale nie dostaje kartki.
    Uwaga: Jesteś działaczem klubu piłkarskiego, a może prowadzisz stronę internetową? Zapraszamy serdecznie do współpracy przy relacjach na żywo kluby trzecioligowe, a także z niższych klas rozgrywkowych: piotr.pawlak@lajfy.com.