Ukraina – Mołdawia 1:0 (koniec) | Dania – Turcja 1:2 (koniec) | Czechy – USA 0:1 (koniec)
Niemcy – Argentyna 2:4 (koniec) | Anglia – Norwegia 1:0 (koniec)
Czechy
0:1 (0:1)
Stany Zjednoczone
Środa 03.09.2014, 20:15 • Generali Arena, Praga • Spotkania towarzyskie

Za wspólnie spędzony czas dziękujemy pańsywu bardzo serdecznie i życzymy wszystkim dalszych wielkich sportowych emocji z lajcy.com! (22:11:14)

Sędzia kończy spotkanie towarzyskie pomiędzy reprezentacjami USA i Czech. Mecz kończy się wynikiem 1:0 dla Stanów Zjednoczonych po bramce Bedoya z pierwszej połowy tego pojedynku. W pierwszej połowie była to wyrównana rywalizacja, natomiast w drugiej już zdecydowaną przewagę mieli gospodarze, ale nie wykorzystali wielu świetnych okazji na zdobycie bramki.

90+4

90+3
    Ostatnia minuta tego meczu! Mino ogromnej przewagi gospodarzy nie potrafią oni trafić do bramki rywali!

90+2
    Kolejna szansa dla Czechów, ale po centrze Petrzeli jego partner uderzył głową około siedmiu metrów obok bramki.

90+1
    Brutalne zachowanie Moralesa i powinien on wylecieć z boiska. Dostał jednak tylko żółtą kartkę.

90+1
    Sędzia dolicza trzy minuty do regulaminowych czterdziestu pięciu trwania drugiej połowy.

90
    Dobrze akcję rozprowadził Green, ale Shea nie był w stanie wygrać pojedynku biegowego z rywalem i piłka wycofana do Cecha.

89
    Pudil stanął teraz oko w oko z bramkarzem rywali, ale w fatalnym stylu przegrywa ten pojedynek!

88
    Rimando rozpoczyna grę od własnej bramki po złym rozegraniu piłki przez ofensywnych graczy rywali.

87
    Petrzela wpadł z futbolówką w pole karne rywali, ale tam nie potrafił minąć ani jednego rywala i bardzo szybko traci piłkę.

86
    Czesi znowu odzyskali bardzo szybko piłkę. Wyraźnie teraz zależy im na czasie.

85
    Jak nie trafił tego Reznik??!! Za pierwszym razem świetnie strzał z dziesiątego metra obronił bramkarz rywali, a jego dobitka z tego samego miejsca ląduje na trybunach!

85
    Morales nieprzepisowo ciałem atakował swojego przeciwnika i będzie groźny stały fragment gry pod polem karnym USA.

84
    W tym momencie dłużej przy piłce utrzymują się przyjezdni, starający się dotrwać z obecnym rezultatem do końca spotkania.

83
    Na wielkim ryzyku rozgrywają piłkę zawodnicy z Ameryki na własnej połowie boiska pod pressingiem rywali.

82
    Petrzela tym razem znalazł się na ofsajdzie po pięknym zagraniu od partnera z zespołu.

82
    Pudil zagrał do wbiegającego w pole karne USA Rosicky'ego, ale ten nie zdołał tam ograć sam trójki rywali.