Korea Płd. – Kuba 1:3 (koniec) | Chiny – Bułgaria 0:3 (koniec) | Kanada – Egipt 3:0 (koniec)
Niemcy – Tunezja 3:1 (koniec) | Rosja – Meksyk 3:1 (koniec) | Brazylia – Finlandia 3:0 (koniec)
Kanada
3
25 25 25
Egipt
0
14 19 22
Piątek 05.09.2014, 16:30 • Ergo Arena, Gdańsk • Mistrzostwa Świata - Polska 2014

0:0
    Dziękuje za uwagę, to na razie wszystko z Ergo Areny. Zapraszam na pozostałe relacje w serwisie lajfy.com (18:04:35)

0:0
    W trzeciej partii Kanada również lepsza od Egiptu, ale w tym secie serce do gry pokazali Egipcjanie i siatkarze zza oceanu musieli się poważnie namęczyć, aby wygrać ten mecz w trzech setach! Szkoda, że Egipt "przebudził" się dopiero w trzeciej partii, gdyby tak nie było to oglądaliśmy by bardziej zacięte spotkanie we wszystkich trzech setach.

25:22
    Trzeci set skończony.

25:22
    Asem serwisowym kończy spotkanie Winters!

24:22
    Autowa kiwka Abdalli i będzie piłka meczowa dla Kanady!

23:22
    Zablokowany Abu przez Duffa.

22:22
    Również ze skrzydła punktuje Winters.

21:22
    Przedziera się na potrójnym bloku Abdelhay. Zapowiada się pasjonująca końcówka tej partii!

21:21
    Drugi raz zablokowany w krótkim odstępie czasu Schmiit. Szybko reaguje trener Kanady, który prosi o czas.

21:20
    Nie zmieścił zagrywki w boisku Perrin.

21:19
    Świetna obrona Kanadyjczyków, libero wystawia do Wintersa, a ten skutecznie atakuje z trudnej piłki, jak na razie najbardziej widowiskowa akcja meczu!