Stal S. W. – Znicz 3:0 (koniec) | MKS Kluczbork – Nadwiślan 3:2 (koniec) | Wisła Pu. – Siarka T. 1:1 (koniec)
Zagłębie S. – Rozwój 1:3 (koniec) | Kotwica – Raków 0:1 (koniec)
Kotwica Kołobrzeg
0:1 (0:1)
Raków Częstochowa
Sobota 06.09.2014, 18:00 • Stadion Miejski, Kołobrzeg • 2. Liga

W dzisiejszym spotkaniu pomiędzy Kotwicą Kołobrzeg a Rakowem Częstochowa wygrywają przyjezdni 1:0. Dziękuję za śledzenie relacji oraz pragnę zaprosić do częstszego odwiedzania naszego portalu. Do usłyszenia! (19:53:20)

90+4

90+1
    Sędzia doliczył 4 minuty.

87
    Jeszcze tylko trzy minuty regulaminowego czasu gry. Zwycięstwo Rakowa jest już praktycznie na wyciągnięcie ręki.

80
    Do końca pojedynku pozostało zaledwie 10 minut. Na prowadzeniu wciąż częstochowianie.

75
    Zmiana w drużynie Raków Częstochowa: z boiska schodzi Brzęczek, na boisku pojawia się Porochnicki.

69
    Zmiana w drużynie Raków Częstochowa: z boiska schodzi Pawlusiński, na boisku pojawia się Alves.

63
    Zmiana w drużynie Kotwica Kołobrzeg: z boiska schodzi Ropiejko, na boisku pojawia się Biegański.

63
    Zmiana w drużynie Kotwica Kołobrzeg: z boiska schodzi Skórecki, na boisku pojawia się Bułka.

60
    Zmiana w drużynie Raków Częstochowa: z boiska schodzi Balogun, na boisku pojawia się Pełka.

59
    Żółtą kartkę otrzymuje Soczyński (Kotwica Kołobrzeg).

56
    Zmiana w drużynie Raków Częstochowa: z boiska schodzi Da Silva, na boisku pojawia się Góra.

54
    Zmiana w drużynie Kotwica Kołobrzeg: z boiska schodzi Pikuła, na boisku pojawia się Korczyński.

51
    Fenomenalną okazję na doprowadzenie do remisu miał Skórecki! Zawodnik otrzymał świetne podanie, lecz nieczysto trafił w futbolówkę!

46

Pierwsza połowa nie była zbyt ciekawa. Zabrakło emocjonujących akcji. Częstochowianom udało się wywalczyć rzut karny, z którego zdobyli gola. Poza tym okazji bramkowych było jak na lekarstwo. Miejmy nadzieję, że sytuacja ta ulegnie zmianie w drugiej połowie i będziemy świadkami emocjonującego widowiska!

45+2

45+1
    Żółtym kartonikiem zostaje ukarany Paweł Szutenberg (Kotwica Kołobrzeg).

Mateusz

Gole: 34. Pawlusiński (kar.)

Kartki:   45+1. Szutenberg (KTW), 59. Soczyński (KTW)

Kotwica Kołobrzeg: Mika – Soczyński, Poznański, Szutenberg, Mularczyk, Pietras, Pikuła (54. Korczyński), Rydzak, Skórecki (63. Bułka), Bejuk, Ropiejko (63. Biegański)
    Zmiany: Kamola, Bułka, Strzelecki, Korczyński, Kokosiński, Rak, Biegański

Raków Częstochowa: Wróbel – Pluta, Reiman, Da Silva (56. Góra), Pląskowski, Kmieć, Pawlusiński (69. Alves), Brzęczek (75. Porochnicki), Holik, Mońka, Balogun (60. Pełka)
    Zmiany: Kos, Góra, Serafin, Porochnicki, Pełka, Baraniak, Alves

Sędziowie: T. Białek, K. Maciaszczyk, M. Gogolewski, Ł. Karski