Arka – Termalica | 2:4 (koniec) | | | Widzew – Miedź | 0:0 (koniec) | | | Olimpia G. – Bytovia | 3:2 (koniec) |
GKS T. – Flota | 1:1 (koniec) | | | Chrobry – Pogoń Sdl. | 1:0 (koniec) | | | GKS K. – Wigry | 0:1 (koniec) |
Sandecja – Chojniczanka | 1:1 (koniec) |
Stal S. W. – Znicz | 3:0 (koniec) | | | MKS Kluczbork – Nadwiślan | 3:2 (koniec) | | | Wisła Pu. – Siarka T. | 1:1 (koniec) |
Zagłębie S. – Rozwój | 1:3 (koniec) | | | Kotwica – Raków | 0:1 (koniec) |
Czaniec – Polonia B. | 0:4 (koniec) | | | Resovia – Stal Rz. | 1:1 (koniec) | | | Ruch II – Ruch Z. | 1:2 (koniec) |
Świt NDM – Łowicz | 2:0 (koniec) | | | Wolania – Nowa Huta | 2:3 (koniec) | | | Warta – Włocłavia | 6:0 (koniec) |
Radomiak – ŁKS | 3:0 (koniec) | | | Olimpia E. – Hur. Morąg | 0:1 (koniec) | | | Lechia ZG – Polonia/Stal | 3:2 (koniec) |
Ostrów Wlkp. – Chełminianka | 4:1 (koniec) |
Jagiellonia – Grodno | 0:0 (koniec) | | | Toruń – Ruch | 0:3 (koniec) | | | Oława – Śląsk | 1:6 (koniec) |
Lechia – Hamburg | 0:0 (poz.) |
finał
Wolania Wola Rzędzińska
2:3
(2:2)
Hutnik Nowa Huta
Uwaga:
Jesteś działaczem klubu piłkarskiego, a może prowadzisz stronę internetową? Zapraszamy serdecznie do współpracy przy relacjach na żywo kluby trzecioligowe, a także z niższych klas rozgrywkowych: piotr.pawlak@lajfy.com.
Gole:
13. Biały, 37. Szkotak – 8. Kołakowski, 34. Świątek, 55. Świątek
Sędziowie: Jan Pawlikowski – Marcin Niewiarowski, Jan Chlipała (Wszyscy Nowy Targ)
Widownia:
Kartki: 17. Szczerba (WRE) – 36. Zdziński (HUT), 67. Gamrot (HUT), 80. Ochman (HUT), 84. Lubera (HUT)
Spudłowany karny!:
Wolania Wola Rzędzińska:
95. Sołtyk Mateusz – 13. Szczerba Marcin, 6. Bartkowski Łukasz, 3. Furmański Marcin, 8. Szosta Piotr, 7. Tadel Jakub, 11. Adamowski Dominik, 10. Wilk Kamil, 20. Szkotak Wocjciech, 5. Tarczoń Piotr, 19. Biały Artur
Zmiany: 1. Mikrut Łukasz, 17. Bezkosty Patryk, 18. Wilk Łukasz, 14. Ślęzak Adrian, 4. Szatko Patryk, 2. Krupa Dawid
Trener:
Hutnik Nowa Huta: 21. Czarnecki Kamil, 50. Cieśla Jakub, 3. Bienias Mariusz, 91. Ochman Jakub, 24. Jagła Bartosz, 17. Murzyn Łukasz, 7. Świątek Krzysztof, 23. Gamrot Mateusz, 2. Zdziński Michał, 25. Stanek Mateusz, 29. Kołakowski Jerzy
Zmiany: 12. Siwiecki Michał. 10. Lubera Damian, 5. Guzik Damian, 19. Jacak Sebastian, 11. Prochowski Sebastian, 9. Sierakowski Mariusz
Trener:
Zmiany: 1. Mikrut Łukasz, 17. Bezkosty Patryk, 18. Wilk Łukasz, 14. Ślęzak Adrian, 4. Szatko Patryk, 2. Krupa Dawid
Trener:
Hutnik Nowa Huta: 21. Czarnecki Kamil, 50. Cieśla Jakub, 3. Bienias Mariusz, 91. Ochman Jakub, 24. Jagła Bartosz, 17. Murzyn Łukasz, 7. Świątek Krzysztof, 23. Gamrot Mateusz, 2. Zdziński Michał, 25. Stanek Mateusz, 29. Kołakowski Jerzy
Zmiany: 12. Siwiecki Michał. 10. Lubera Damian, 5. Guzik Damian, 19. Jacak Sebastian, 11. Prochowski Sebastian, 9. Sierakowski Mariusz
Trener:
Sędziowie: Jan Pawlikowski – Marcin Niewiarowski, Jan Chlipała (Wszyscy Nowy Targ)
Widownia:
Rafal Nosal