Stal Rz. – Chełminianka 2:0 (koniec) | Jarota – Start W. 1:4 (koniec) | Concordia – Rominta 0:0 (koniec)
Oława – Polonia T. 1:1 (koniec)
Jarota Jarocin
1:4 (1:1)
Start Warlubie
Środa 10.09.2014, 16:30 • Stadion Miejski, Jarocin • 3 Liga

Spokojnego wieczoru! Proszę pamiętać, że przed nami jeszcze emocje siatkarskie! (18:24:38)

Bohaterem spotkania strzelec dwóch bramek dla Startu – Urtnowski!

Dziękujemy za uwagę. To był mecz! Start wygrywa w Jarocinie 4:1! Jarota tylko w pierwszej połowie walczyła, ale w drugiej goście wyprowadzili dwie zabójcze akcje w 47. i 49. minucie. Ostatnia bramka w 77. minucie całkowicie rozbiła zawodników gospodarzy.

90+2

90
    Dwie minuty doliczone do drugiej połowy spotkania.

89
    Zmiana w drużynie Start Warlubie: z boiska schodzi Urtnowski, na boisku pojawia się Rombalski.

89
    Zmiana w drużynie Start Warlubie: z boiska schodzi Mielcarek, na boisku pojawia się Oparka.

87
    Zmiana w drużynie Start Warlubie: z boiska schodzi Tabaczyński, na boisku pojawia się Kaniewski.

85
    Korner dla gości. Wcześniejszy atak zakończył się strata piłki na połowie Jaroty.

83
    Czabański uderzył z wolnego. Skowroński pewnie złapał piłkę i długim wyrzutem uruchomił swoich kolegów w ataku.

82
    Rzut wolny dla Jaroty przed polem karnym gości.

80
    Czerwona kartka dla Żurowski (Start Warlubie). Zawodnik został ukarany za niesportowe zachowanie i próbę uderzenie rywala.

78
    Zmiana w drużynie Jarota Jarocin: z boiska schodzi Skokowski, na boisku pojawia się Cieślak.

77
    Gol dla Startu!
    Bramkę zdobył KRZYSZTOF URTNOWSKI. Szybka akcja prawym skrzydłem. Dośrodkowanie w pole karne, gdzie niepilnowany stał Urtnowski, który nie miał żadnych kłopotów z umieszczeniem piłki w siatce.

75
    Korner dla Startu.

74
    Kolejny rzut wolny w środku pola. Faulowany Grobelny.

73
    W środku pola faulowany Benuszak. Rzut wolny dla Jaroty.

72
    Zmiana w drużynie Start Warlubie: z boiska schodzi Simson, na boisku pojawia się Zarembski.

72
    Na murawie leży Urtnowski. Atmosfera jest "gęsta" od adrenaliny i złości.
    Uwaga: Jesteś działaczem klubu piłkarskiego, a może prowadzisz stronę internetową? Zapraszamy serdecznie do współpracy przy relacjach na żywo kluby trzecioligowe, a także z niższych klas rozgrywkowych: piotr.pawlak@lajfy.com.

Janek

Gole: 26. Ludwiczak – 12. Urtnowski, 47. Mielcarek, 49. Mielcarek, 77. Urtnowski

Kartki:   56. Stronka (JAR), 63. Grobelny (JAR)   80. Żurowski (SWA)

Jarota Jarocin: Szady – Ludwiczak, Kieliba, Czabański, Skokowski (78. Cieślak) – Stronka (60. Stefaniak (71. Benuszak)), Grobelny, Chromiński, Białożyt – Antkowiak, Goliński (60. Cierniewski)
    Zmiany: Krawczyk, Skowron, Stefaniak, Namysłowski. Cierniewski, Cieślak, Benuszak

Start Warlubie: Skowroński – Kowalski, Żurowski, Bednarek, Żurek – Lipiński, Adamczyk, Tabaczyński (87. Kaniewski), Simson (72. Zarembski), Urtnowski (89. Rombalski) – Mielcarek (89. Oparka)
    Zmiany: Woźniak, Oparka, Rombalski, Kaniewski, Rułka, Zarembski

Sędziowie: Dawid Błażejczyk