Karabach – Saint-Étienne 0:0 (koniec) | Borussia M. – Villarreal 1:1 (koniec) | Apollon – Zurich 3:2 (koniec)
Club Brugge – Torino 0:0 (koniec) | Kopenhaga – HJK 2:0 (koniec) | Partizan – Tottenham 0:0 (koniec)
Besiktas – Asteras 1:1 (koniec) | FC Salzburg – Celtic 2:2 (koniec) | Dinamo Z. – Astra 5:1 (koniec)
PSV – Estoril 1:0 (koniec) | Panathinaikos – Dynamo 1:2 (koniec) | Dnipro – Inter 0:1 (koniec)
PAOK – Dinamo M. 6:1 (koniec) | Fiorentina – Guingamp 3:0 (koniec) | Charków – Trabzonspor 1:2 (koniec)
Legia – Lokeren 1:0 (koniec) | Standard – Rijeka 2:0 (koniec) | Sevilla – Feyenoord 2:0 (koniec)
Lille – FK Krasnodar 1:1 (koniec) | Everton – Wolfsburg 4:1 (koniec) | Young Boys – Slovan 5:0 (koniec)
Napoli – Sparta 3:1 (koniec) | FCSB – Aalborg 6:0 (koniec) | Rio Ave – Dynamo Kij. 0:3 (koniec)
Besiktas JK
1:1 (1:0)
Asteras Tripolis
Czwartek 18.09.2014, 19:00 • Atatürk Olimpiyat Stadium • Liga Europy UEFA

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje w lajfy.com! (20:57:43)

Mecz był ciekawy, ale warunki do gry fatalne. Dobrze zaprezentował się atak gospodarzy. Asteras zagrał solidnie w obronie, ale poniżej przeciętnej w ataku. Remis wydaję się być sprawiedliwym wynikiem.

Gospodarze przez długie minuty dominowali, ale nie potrafili wstrzelić się w bramkę gości. Asteras bił głową w mur. Kolejne akcje gości rozbijali obrońcy Besiktasu, aż do 88. minuty, kiedy to Rolle zagrywa do Parry, a ten pięknym uderzeniem strzela bramkę.

Besiktas remisuje z Asteras. Końcowy wynik jest dziełem przypadku, bo trudno inaczej zakwalifikować dzisiejsze zawody w błocie na Stadionie Olimpijskim w Stambule.

90+2

90+2
    Żółtą kartkę otrzymuje Kavlak (Beşiktaş JK).

90+1
    Korner dla gospodarzy.

90
    Sędzia doliczył dwie minuty do drugiej połowy.
    PARRA - 1:1

88
    Gol dla Asterasu!
    Bramkę zdobył FACUNDO PARRA. Asysta Rolle. Szybka i pierwsza w tej połowie składna akcja gości. Rolle otrzymał podanie na lewym skrzydle wpadł w pole karne, podrzucił piłkę nad obrońcami gospodarzy, a ta spadła na nogę Parry, który z powietrza uderza i zdobywa bramkę dla swojego zespołu.

86
    Coraz mniej czasu do końca, a Asteras nie ma pomysłu na wyrównanie. Basiktas również nie potrafi doprowadzić do podwyższenia prowadzenia.

85
    Zmiana w drużynie Beşiktaş JK: z boiska schodzi Sahan, na boisku pojawia się Koyunlu.

84
    Zmiana w drużynie Asteras Tripolis: z boiska schodzi Barrales, na boisku pojawia się Gianniotas.

83
    Rzut wolny dla Asteras na wysokości pola karnego gospodarzy. Wrzutka w pole karne trafia za linię końcową boiska.