Karabach – Saint-Étienne 0:0 (koniec) | Borussia M. – Villarreal 1:1 (koniec) | Apollon – Zurich 3:2 (koniec)
Club Brugge – Torino 0:0 (koniec) | Kopenhaga – HJK 2:0 (koniec) | Partizan – Tottenham 0:0 (koniec)
Besiktas – Asteras 1:1 (koniec) | FC Salzburg – Celtic 2:2 (koniec) | Dinamo Z. – Astra 5:1 (koniec)
PSV – Estoril 1:0 (koniec) | Panathinaikos – Dynamo 1:2 (koniec) | Dnipro – Inter 0:1 (koniec)
PAOK – Dinamo M. 6:1 (koniec) | Fiorentina – Guingamp 3:0 (koniec) | Charków – Trabzonspor 1:2 (koniec)
Legia – Lokeren 1:0 (koniec) | Standard – Rijeka 2:0 (koniec) | Sevilla – Feyenoord 2:0 (koniec)
Lille – FK Krasnodar 1:1 (koniec) | Everton – Wolfsburg 4:1 (koniec) | Young Boys – Slovan 5:0 (koniec)
Napoli – Sparta 3:1 (koniec) | FCSB – Aalborg 6:0 (koniec) | Rio Ave – Dynamo Kij. 0:3 (koniec)
Dnipro Dniepropietrowsk
0:1 (0:0)
Inter Mediolan
Czwartek 18.09.2014, 19:00 • NSK Olimpijskyj, Kijów • Liga Europy UEFA

Po przeciętnym meczu Dnipro przegrywa przed własną publicznością z Interem Mediolan. Sytuacji bramkowych było jak na lekarstwo, więc myślę, że obie drużyny będą chciały jak najszybciej zapomnieć o tym spotkaniu. Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje na lajfy.com! (20:55:16)

90+4

90+4
    Faul na 25. metrze przed bramką Dnipro. To będzie ostatnia akcja tego meczu.

90+3
    Ponownie w dzisiejszym meczu bezbłędnie na przedpolu zagrał Handanović.

90+2
    Faulowany Bruno Gama w bocznej strefie boiska i będzie jeszcze szansa na dośrodkowanie dla Dnipro.

90+1
    Trzy minuty doliczył pan Zwayer.

90
    Wygląda na to, że nic poważnego się nie stało.

89
    Troszkę zbyt mocne zagranie do Osvaldo i pewnie piłkę przechwycił Boyko. Włoch wciąż leży na murawie.

88
    Zwycięstwo zawodników Mediolanu jest już raczej nie zagrożone. Spokojnie rozgrywają piłkę na połowie rywali.

86
    Tym razem na ofsajdzie był Osvaldo. Mają problem z tym elementem gry zawodnicy Interu.

84
    Strzał z dystansu próbował oddać Kalinić, jednak to nie miało prawa się udać.

83
    Ponownie na pozycji spalonej został przyłapany Icardi.

81
    Rozpoczęło się ostatnie dziesięć minut. Nie zanosi się na to, żeby gospodarze mogli wyrównać grając w dziesiatkę.

80
    Na spalonym został złapany Icardi.

79
    Ostatnia zmiana w składzie Dnipro. Za niewidocznego Zozulyę wchodzi Kalinić

78
    Goście spokojnie kontrolują przebieg wydarzeń na boisku.

76
    Druga zmiana także u gości. Za Hernanesa wszedł Jonathan.

76
    Osvaldo "czarował" przy linii końcowej boiska, ale ostatecznie piłka opuściła boisko.

74
    Tylko przez 7 minut zagrał Shakhov. W jego miejsce wszedł Luchkevych. Z pewnością jest to zmiana czysto taktyczna.

Gole: 71. D'Ambrosio

Kartki:   25. Zozulya (DNP), 53. Strinić (DNP), 60. Rotan (DNP) – 27. Kuzmanović (INM)   68. Rotan (DNP)

Dnipro Dniepropietrowsk: Boyko – Mazuch, Strinić, Douglas, Fedetskiy, Kravchenko(67' Shakhov)(74' Luchkevych), Kankava, Bruno Gama, Rotan, Konoplyanka, Zozulya(79' Kalinić)

Zmiany: Lastuvka, Luchkevych, Mihunov, Cheberyachko, Shakhov, Politylo, Kalinić

Inter Mediolan: Handanović – Juan, Campaganaro, Vidić, Dodo, D'Ambrosio, Guarin, Kuzmanović(62' Osvaldo), Hernanes(76' Jonathan), M'Vila, Icardi

Zmiany: Carrizo, Jonathan, Andreolli, Ranocchia, Obi, Osvaldo, Palacio

Główny: F. Zwayer
    Asystenci: H. Henschel, M. Achmuller