Sassuolo – Napoli 0:1 (koniec) | Cesena – AC Milan 1:1 (koniec) | Chievo – Empoli 1:1 (koniec)
Inter – Cagliari 1:4 (koniec) | Torino – Fiorentina 1:1 (koniec) | Genoa – Sampdoria 0:1 (koniec)
US Sassuolo Calcio
0:1 (0:1)
SSC Napoli
Niedziela 28.09.2014, 12:30 • Stadio Città del Tricolore, Reggio Emilia • Włoska Serie A

Koniec spotkania! Pierwszy mecz niedzielnej Serie A nie był zbyt ciekawy. Nie licząc pierwszych trzydziestu minut, w których Napoli zdobyło bramkę, nie oglądaliśmy wielu ofensywnych i składnych akcji. Po gościach widać, że nie są w najwyższej formie. To nie to Napoli, co w tamtym sezonie. To jednak dopiero początek sezonu. Może Rafa Benitez wie co robi? Gospodarze po tej porażce nie mogą wydostać się ze strefy spadkowej. Dziękuję za uwagę. (14:20:34)

90+5

90+5
    Regulaminowy czas i doliczony już dawno upłynął!

90+4
    Groźna kontra gości, jednak Insigne podawał zbyt czytelnie do Zapaty!

90+4
    Upływa ostatnia minuta! Przy piłce tymczasem Napoli. Wreszcie mądrze goście.

90+3
    Bardzo zdenerwowany jest Rafa Benitez. On wie, że jego podopieczni nie mogą być jeszcze pewni niczego. To nie jest dobry mecz gości.

90+2
    Stałe fragmenty gry nie są dzisiaj najmocniejszą stroną jednych i drugich. To trzeba przyznać.

90+1
    Mieliśmy korner dla Sassuolo. To jednak nie przyniosło żadnego efektu. Ostatnie minuty przed nami. Jak to się zakończy?!

90
    Cztery minuty dłużej potrwa ten mecz.

89
    Za chwilę dowiemy się ile minut doliczy sędzia Peruzo. Osobiście uważam, że będzie to około pięciu minut. No ale zobaczmy.

88
    Fakty są jednak takie, że Napoli wciąż prowadzi 1:0 i jest blisko wywiezienia kompletu oczek. Wydaje się, że tak doświadczony zespół nie odda prowadzenia.

87
    To powinien być gol dla gospodarzy! Napoli już by się nie podniosło, a strata do lidera byłaby coraz większa.

86
    To mógł być gol dla Sassuolo! Mają czego żałować gospodarze... W samej końcówce mogli zadać decydujący cios! Dośrodkowanie z prawej strony boiska, jednak ani Zaza, ani Pavoletti nie potrafili oddać strzału! Zrobił to dopiero Peluso i trafił w poprzeczkę!

85
    Gramy dalej. Tym razem obyło się bez przerwy w grze. Gospodarze stawiają już wszystko na jedną kartę!

84
    Kolejne starcie na linii Rafael – Pavoletti! Tym razem po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Sansone – napastnik Sassuolo nie trafił do siatki głową, a wpadł w niego bramkarz gości.

83
    Kolejny faul Jorginho. Tym razem jednak bez kartki. Co się dzieje z tym zawodnikiem?

82
    Mecz wznowiony. Wydaje się, że przez tą przerwę sędzia doliczy około czterech – pięciu minut.

81
    Cały czas trwa przerwa w grze. Obaj piłkarze wrócą jednak na boisko.

80
    Ależ mieli okazję gospodarze! Piłka dość przypadkowo trafia do Pavolettiego, ale nie ma bramki! Gra przerwana! Dodatkowo ucierpiał bramkarz gości.