Sassuolo – Napoli 0:1 (koniec) | Cesena – AC Milan 1:1 (koniec) | Chievo – Empoli 1:1 (koniec)
Inter – Cagliari 1:4 (koniec) | Torino – Fiorentina 1:1 (koniec) | Genoa – Sampdoria 0:1 (koniec)
Inter Mediolan
1:4 (1:4)
Cagliari Calcio
Niedziela 28.09.2014, 15:00 • San Siro, Mediolan • Włoska Serie A

Koniec! Wynik z pierwszej połowy meczu nie uległ zmianie i Cagliari w pełni zasłużenie wygrywa z Interem 4:1 i w ten sposób ucieka ze strefy spadkowej. (16:53:36)

90+3

90
    Zmiana. Pedro pojawi się na murawie na kilka sekund, a zmieni Dessene.

89
    Bardzo nam się teraz zaostrzyła gra na San Siro. Jak tak dalej pójdzie, to jeszcze przed ostatnim gwizdkiem, ktoś wyleci z boiska.

87
    To już tylko trzy ostatnie minuty plus to, co postanowi doliczyć nam Luca Banti. Wszystko jest już jasne, Cagliari zalicza swoje pierwsze zwycięstwo w tym sezonie i opuszcza ostatnie miejsce w tabeli.

84
    Longo został nieco poturbowany i mamy wymuszoną przerwę. Gracz Cagliari podniesie się jednak z murawy o własnych siłach i będzie grał dalej.

82
    Zamieszanie po jednym z fauli i mamy dwie żółte kartki. Dla Guarina oraz Balzano.

80
    Ostatnie dziesięć minut pozostało do zakończenia spotkania i jesteśmy pewni, że Inter nie odrobi trzech bramek, aby zachować przynajmniej jedno oczko.

77
    Kapitalne wyjście z bramki Cragno, który jednak pokazuje wyraźnie, że ucierpiał w starciu z Osvaldo. Włoch jednak nie przyznaje się do winy.

75
    Longo jakimś cudem doszedł do piłki na 7. metrze, ale nie dał rady skierować jej do bramki. Spokojnie czekał w tej sytuacji Handanović.

73
    Następna zmiana. Sau w ekipie gości kończy zawody, a teraz czas na Longo.

72
    Bardzo dobre wyjście z bramki Cragno i mamy oczywiście interwencję. Natychmiastowe wybicie w kierunku napastników.

70
    Także zmiana dla Interu. Icardi już gotowy do wejścia, zmieni on Palacio.

69
    Zmiana dla gości. Farias zostaje wpuszczony na boisko w zamian za Ibarbo.

69
    Dobrze Palacio został odnaleziony w polu karnym przez kolegów, ale gdy dostał już piłkę, okazało się, że był na dużym spalonym.

67
    Ibarbo wyraźnie nie szukał teraz strzału, a rzutu karnego. Wiedział bowiem dobrze, że ma małe szanse na wyjście na czystą pozycję.

65
    Centra z narożnika ląduje na główce odchylonego do tyłu Vidicia, ale to uderzenie jest zablokowane. Nie będzie jednak kolejnego kornera.

63
    Słaba centra Crisetiga, po której piłka nieco odbiła się od murawy i wleciała prosto w dłonie Handanovicia. Słowak jako jedyny stał na linii.

60
    Uderzenie Crisetiga niemal z linii pola karnego ląduje za bramką Interu. Wiedział już wcześniej gracz Cagliari, że nic z tego nie będzie.

Gole: 18. Osvaldo – 10. Sau, 29. Ekdal, 34. Ekdal, 44. Ekdal

Kartki:   25. Nagatomo (INM), 82. Guarin (INM) – 45. Rossettini (CAG), 45+1. Sau (CAG), 82. Balzano (CAG)   28. Nagatomo (INM)

Spudłowany karny!: 43. Cossu (CAG), bramkarz Handanović obronił

Inter Mediolan: Handanović – Andreolli, Vidić, Jesus – Nagatomo, Hernanes, Kovacić, Dodo – Medel (46' Guarin) – Palacio (70' Icardi), Osvaldo

Rezerwowi: Carrizo, Berni, Icardi, Guarin, Kuzmanović, Obi, Ranocchia, Mbaye, Puscas, D'Ambrosio, Krhin, M'Vila

Cagliari Calcio: Cragno – Balzano, Ceppitelli, Rossettini, Avelar – Dessena (90' Pedro), Crisetig, Ekdal – Ibarbo (69' Farias), Sau (73' Longo), Cossu

Rezerwowi: Capuano, Carboni, Donsah, Farias, Longo, Murru, Pedro, Pisano, Caio

Sędziowie: Luca Banti