Górnik Z. – Lechia 2:2 (koniec) | Cracovia – Wisła K. 1:0 (koniec)
FC Twente Enschede
3:1 (1:0)
FC Utrecht
Niedziela 28.09.2014, 14:30 • De Grolsch Veste, Enschede • Holenderska Eredivisie

Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne emocje sportowe na lajfy.com! (16:24:36)

Oglądaliśmy dziś bardzo dobre zawody w wykonaniu obu zespołów. Wydawało się, że po strzeleniu bramki kontaktowej Utrecht doprowadzi do wyrównania, jednak Twente zagrało bardzo konsekwentnie w defensywie i do końca spotkania kontrolowało przebieg tego pojedynku. Luc Castaginos w 90. minucie dopełnił formalności i wszystko stało się jasne.

90+3

90+3
    Zamieszanie w polu karnym Utrechtu kończy się szczęśliwie dla przyjezdnych. Piłkę z dala od bramki wybija Markiet.

90+2
    Kolejna okazja gospodarzy. Mokhtar ograł defensora rywali zbiegł do środka i oddał strzał. Jego próbę z łatwością złapał bramkarza gości.

90+1
    Sędzia główny do regulaminowego czasu gry dolicza 3. minuty.
    Luc Castaginos dopełnia formalności i podwyższa wynik spotkania.

90
    Gol dla Twente!
    Z prawej strony z łatwością urwał się obrońcom Mokotjo, który zagrał wsteczną piłkę do nabiegającego LUCA CASTAGINOSA, który mierzonym strzałem po krótkim rogu pokonuje bramkarza rywali.
    Drugi żóły kartonik, a w konsekwencji czerwony dla Ayouba.

89
    Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Yassin Ayoub (FC Utrecht). Zawodnik gości wyprostowaną nogą zaatakował rywala, sędzia bez wahania zatrzymał grę i zaprosił go do szatni.

88
    Bardzo dobra okazja Twente zapoczątkowana z prawej strony boiska. Po zamieszaniu w polu karnym i minięciu jednego obrońcy, strzał na bramkę oddał Ziyech. Udrzenie jego po rykoszecie ląduje za linią końcową boiska!

87
    Dośrodkowanie w pole karne Utrechtu z prawej strony zostaje zablokowane. Piłka nadal w posiadaniu gospodarzy.

86
    Faul w ofensywie popełnia Kerk. Gra zostanie wznowiona od stałego fragmentu gry na połowie gospodarzy.

85
    Zmiana w drużynie FC Twente Enschede: z boiska schodzi Corona, na boisku pojawia się Borven.

84
    Corona upadł po starciu z rywalem. Gra zostaje przerwana, wydaję się, że pomocnika gospodarzy załapały skurcze.

82
    Kombinacyjna akcja ofensywna gospodarzy zatrzymana przez Letscherta. Grę od bramki wznowi golkiper gości.

81
    Castaginos w starciu z defensorem rywali przegrywa pojedynek po piłkę. Piłkę, jednak nadal w posiadaniu Twente Enschede.

80
    Utrecht nie odpuszcza. Przyjezdni cierpliwie rozgrywają futbolówkę wszerz boiska szukając sposobu na defensywę rywali.

78
    Zmiana w drużynie FC Utrecht: z boiska schodzi van der Maarel, na boisku pojawia się Letschert.