Dynamo – PSV 1:0 (koniec) | FK Krasnodar – Everton 1:1 (koniec) | Guingamp – PAOK 2:0 (koniec)
Dinamo M. – Fiorentina 0:3 (koniec) | Lokeren – Charków 1:0 (koniec) | Trabzonspor – Legia 0:1 (koniec)
Feyenoord – Standard 2:1 (koniec) | Rijeka – Sevilla 2:2 (koniec) | Wolfsburg – Lille 1:1 (koniec)
Sparta – Young Boys 3:1 (koniec) | Slovan – Napoli 0:2 (koniec) | Dynamo Kij. – FCSB 3:1 (koniec)
Aalborg – Rio Ave 1:0 (koniec) | Zurich – Borussia M. 1:1 (koniec) | Villarreal – Apollon 4:0 (koniec)
HJK – Club Brugge 0:3 (koniec) | Torino – Kopenhaga 1:0 (koniec) | Asteras – Partizan 2:0 (koniec)
Tottenham – Besiktas 1:1 (koniec) | Astra – FC Salzburg 1:2 (koniec) | Celtic – Dinamo Z. 1:0 (koniec)
Estoril – Panathinaikos 2:0 (koniec) | Saint-Étienne – Dnipro 0:0 (koniec) | Inter – Karabach 2:0 (koniec)
FC Zurich
1:1 (1:1)
Borussia Monchengladbach
Czwartek 02.10.2014, 21:05 • Stadion Letzigrund, Zurych • Liga Europy UEFA

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zachęcamy do śledzenia pozostałych relacji prowadzonych przez Lajfy.com. Życzymy dobrej nocy, do usłyszenia! (23:01:19)

Po pierwszej połowie apetyty były spore. Jednak drugie 45 minut nieco nas zawiodło. Nie było spodziewanych bramek, a akcji również było jak na lekarstwo. No cóż... Taki jest sport. Dzisiejsze spotkanie kończy się remisem 1:1.

90+2

90+1
    Zmiana w drużynie FC Zürich: z boiska schodzi Chermiti, na boisku pojawia się Rossini.

90
    Do końca spotkania pozostały 2 minuty – tyle postanowił doliczyć do regulaminowego czasu gry arbiter. Tymczasem kolejny strzał na bramkę gospodarzy oddał Xhaka.

89
    I znowuż interweniował miejscowy goalkeeper. Tym razem musiał wybronić uderzenie Nordtveita, który za bardzo się nim nie popisał.

87
    Kolejna fenomenalna okazja na strzelenie bramki przez gracza Borussii! Jednak znowu zwycięsko wychodzi Da Costa! Ależ on jest niesamowity!

86
    Dobrą sytuację miał Rodriguez, lecz we wszystkim przeszkodził sędzia. W tej sytuacji jak najbardziej słusznie. Zawodnik był bowiem na pozycji spalonej.

84
    Zmiana w drużynie FC Zürich: z boiska schodzi Schönbächler, na boisku pojawia się P. Koch.

84
    Zmiana w drużynie Borussia Mönchengladbach: z boiska schodzi Álvaro Domínguez, na boisku pojawia się Wendt.

83
    Znów zmuszony do interwencji został Da Costa. Sporo pracy ma dziś bramkarz gospodarzy, jednak wywiązuje się z niej bardzo dobrze. Jeśli remis zostanie utrzymany do końca to właśnie on będzie głównym ojcem tegoż "sukcesu".

81
    A jednak zdecydował się na podanie, a później dopiero na wrzutkę, która doszła prosto do Herrmanna, który nie trafił w bramkę.

81
    Tymczasem z rzutu rożnego dośrodkowywać będzie Kruse.

79
    Napięcie na murawie rośnie. Piłkarze zaczynają grać coraz ostrzej, co zademonstrował teraz Herrmann.

78
    Zupełnie niecelne uderzenie Chermiti'ego. Chyba nie tak to miało wyglądać. Czasu do końca meczu coraz mniej, a wynik nadal remisowy.

77
    Dobrą szansę na zagrożenie bramce rywali będą mieli teraz gospodarze. Rzut wolny około 3 metry od pola karnego.

75
    Wywołaliśmy zmianę, to teraz może czas na jakieś bramki? Do końca spotkania pozostało już tylko 15 minut, a żadna z drużyn jeszcze nie rozstrzygnęła go na swoją korzyść.

73
    Zmiana w drużynie Borussia Mönchengladbach: z boiska schodzi Hahn, na boisku pojawia się Herrmann.

Mateusz

Gole: 23. Etoundi – 25. Nordtveit

Kartki:   35. Djimsiti (ZUR)

FC Zurich: Da Costa – Djimsiti, Kecojević, Nef – Yapi, Kukeli, Schönbächler (84. Koch), Chiumento, Rikan (20. Rodriguez) – Chermiti (90. Rossini), Etoundi

Zmiany: Favre – Koch, Brunner, Elvedi, Buff, Rodriguez, Rossini

Borussia Monchengladbach: Sommer – Korb, Stranzl, Jantschke, Domínguez (84. Wendt) – Hahn (73. Herrmann), Nordtveit, Xhaka, T. Hazard (67. Traoré) – M. Kruse, Hrgota

Zmiany: Blaswich – Brouwers, Wendt, Herrmann, Traoré, Marx

Sędziowie: Slavko Vinčić (SVN) – Bojan Ul (SVN), Tomaž Klančnik (SVN) – Gregor Rojko (SVN)