Olimpia G. – Stomil 0:0 (koniec) | Termalica – Flota 1:1 (koniec) | Dolcan – Zagłębie L. 2:2 (koniec)
Dolcan Ząbki
2:2 (1:1)
Zagłębie Lubin
Niedziela 05.10.2014, 12:30 • Dolcan Arena, Ząbki • Fortuna 1 Liga

Remis, po raz ósmy w tym sezonie dla Dolcanu... Szkoda bo piłkarze trenera Sasala zasługiwali na zwycięstwo po bardzo ładnej i dobrej grze... Lubinianie za sprawą Woźniaka niespodziewanie wyszli na prowadzenie ale po kilku minutach wyrównał Szymon Matuszek i taki wynik został nam już do końca spotkania! To tyle ode mnie, dziękuje za relację LIVE i oczywiście zapraszam na kolejne :) ... Pozdrawiam Jakub Niewiadomski :) (14:23:09)

Sędzia główny kończy dzisiejsze zawody!

93

90+3
    Adrian Błąd!!! Dostał podanie w pole karne i minął się z piłką! To mógł być gwóźdź do trumny dla Dolcanu!

90
    Sędzia techniczny pokazał że druga połowa spotkania potrwa jeszcze 180 sekund!

89
    Młodzieżowiec Neumann za Kamila Mazka

87
    Adrian Błąd!!! To mogłoby być po meczu! Piłkarz Zagłębia dostał fenomenalne podanie i był już sam na sam z Leszczyńskim!... Oddał strzał ale broni bramkarz Dolcanu!

84
    Wrzut z autu daleko w pole karne przez Łuszkiewicza, piłka wraca na około 20 metr tam przejmuję ją Tadrowski i strzela!... Bardzo niecelnie i od bramki Forenc

83
    Bartosz Wiśniewski w miejsce Tomasza Chałasa... Trener Sasal stawia wszystko na jedną kartę!

82
    Teraz Chałas próbuje z dystansu ale niecelnie!

80
    Korner dla Zagłębia! Piąstkuje Leszczyński! Było groźnie!

79
    Piątek wchodzi za strzelca drugiej bramki dla Zagłębia, Woźniaka

79
    Cztery bramki na Dolcan Arenie :) ... To nie codzienny widok w tym sezonie! :P

77
    Gol dla Dolcanu!
    GOOOOOOOOLLLLLLLL!!!!!!! Znakomite odebranie piłki Grzegorza Piesio na lewej stronie boiska i szybkie podanie do Mazka... Ten drugi wystawia piłkę na 5metr do SZYMONA MATUSZKA który dostawia nogę i daje jak narazie remis Dolcanowi w tym spotkaniu!

75
    Adrian Błąd wpada w pole karne Dolcanu po kiksie Tadrowskiego który cofa się za przeciwnikiem... Ten pierwszy próbuje w sytuacji sam na sam dobić Dolcan ale wypuścił sobie zbyt daleko piłkę!

75
    Do końca spotkania 15minut, czyżby Dolcan zasmakuje pierwszej w tym sezonie ligowej porażki? Oraz przerwie serię nie przegranego spotkania ligowego od 25 maja?

71
    Gol dla Zagłębia!
    GOOOOOOOOLLLLL!!!... Rzut rożny dla Zagłębia... Dośrodkowanie miękko w pole do piłki najwyżej wyskakuje niepilnowany Woźniak i wyprowadza swoją drużynę na prowadzenie!

70
    Na murawie w miejsce Grzelaka melduje się Świerblewski

70
    Teraz kontra Zagłębia! Piłka do Przybeckiego w kierunku pola karnego tam wychodzi do piłki Leszczyński wykopując piłkę i uprzedza napastnika gości