Sevilla – Deportivo 4:1 (koniec) | Celta Vigo – Villarreal 1:3 (koniec) | RCD Espanyol – Sociedad 2:0 (koniec)
Real Madryt – Bilbao 5:0 (koniec)
Celta de Vigo
1:3 (1:2)
Villarreal CF
Niedziela 05.10.2014, 17:00 • Estadio Balaídos, Vigo • Hiszpańska LaLiga

Koniec spotkania! Villarreal wygrał z Celtą Vigo 3-1! W pierwszej połowie padły trzy bramki. Najpierw w przeciągu dwóch minut do siatki dwa razy trafił Gomez, a pod koniec pierwszej połowy bramkę kontaktową strzelił Larrivey! Trzy punkty dla gości zapewnił w doliczonym czasie gry meczu Mario Gaspar! (18:54:50)

90+5
    Mario GASPAR - 1:3

90+1
    Gol dla Villarrealu!

MARIO GASPAR!!

Jednak granie w przewadze służy dla Villarreal. Luciano Vietto świetnie pobiegł z futbolówką prawą stroną, wszedł w pole karne i zagrał do osamotnionego MARIO GASPARA, który pewnym uderzeniem zapewnił swojej drużynie komplet oczek!

89
    Żółta kartka dla Castro!

90
    Goście grają bardzo mądrze, zdala od własnego pola karnego.

88
    Charles leży na murawie! Potrzebna będzie pomoc medyczna dla piłkarza Celty Vigo.

87
    Druga żółta kartka dla Fontasa! Celta Vigo musi kończyć mecz w dziesiątkę!

85
    Zmiana w drużynie gospodarzy. za Alex'a Lopeza na murawie zameldował się Charles.

83
    Szósta żółta kartka w tym spotkaniu! Upomniany nią został piłkarz Celty Vigo, Orellana.

81
    Kapitalne zagranie do Nolity, który znalazł się sam na sam z Asenjo, ale jednak był on w momencie podania na spalonym.

80
    Ostatnie dziesięć minut. Gospodarze są coraz bliżej wyrównania! Czy im się to uda?!

78
    Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Villarrealu, ale piłka swobodnie opuściła boisko.

77
    Druga zmiana w drużynie Celty Vigo. Za Radoje na murawie melduje się Madinda.

75
    Ostra walka w środku pola. Żadna z drużyn nie odstawia nóg! Podoba nam to się.

73
    Zmiana w drużynie Villarrealu. Za strzelca dwóch bramek dla gości, Moi'ego Gomeza na murawie pojawił się Cani.

72
    Celta wyraźnie szuka wyrównania. Orellana dostał futbolówkę na prawym skrzydle, ale zbyt długo zwlekał z dośrodkowaniem i musiał wycofać piłkę.

70
    Kolejna żółta kartka w tym spotkaniu. Upomniany nią został zawodnik gospodarzy, Krohn-Dehli.