Almeria – Bilbao 0:1 (koniec) | Real Madryt – FC Barcelona 3:1 (koniec) | Valencia – Elche 3:1 (koniec)
Córdoba – Sociedad 1:1 (koniec) | Eibar – Granada 1:1 (koniec)
Cordoba CF
1:1 (0:1)
Real Sociedad
Sobota 25.10.2014, 22:00 • Nuevo Arcángel, Córdoba • Hiszpańska LaLiga
    Xisco ratuje remis dla gospodarzy:

Mecz kończy się remisem 1:1. Bramkę dla gości zdobył w pierwszej połowie Inigo Martinez, natomiast wyrównał w samej końcówce Xisco. Pojedynek nie obfitował w wiele sytuacji podbramkowych, a wręcz należał do typowego meczu walki. Za wspólnie spędzony czas dziękujemy państwu bardzo serdecznie i zapraszamy na dalsze sportowe emocje do relacji w lajfy.com! (00:50:14)

90+3

90+2
    Niewiele strzałów mieliśmy w tym spotkaniu. Cztery razy uderzali gospodarze, natomiast jedynie dwie próby oddali zawodnicy gości. Dotyczy to oczywiście uderzeń celnych.

90+1
    Sędzia dolicza trzy minuty do podstawowego czasu trwania drugiej połowy tych zawodów.

90
    Jose Carlos fauluje rywala i Granero za moment będzie centrował w pole karne przeciwników.

89
    Finnbogason próbował natychmiastowo odpowiedzieć, ale uderzył wyraźnie obok bramki rywali.
    XISCO - 1:1

87
    Gol dla Córdoby!
    Tym razem udało się XISCO trafić do siatki rywali!!! Pokonuje on Zubikarai'a strzałem z najbliższej odległości, dobijając strzał rywala, który trafił w słupek!!!

87
    Niedokładna centra Ghilasa z lewej strony boiska i bez najmniejszych problemów przejmują piłkę jego rywale.

86
    Posypały się napomnienia w tym spotkaniu. Tym razem żółtą kartkę ogląda Campabadal.

84
    Nie potrafią z własnej połowy wyjść gospodarze. Świetnie teraz wymieniają kolejne podania przyjezdni.