PSG – Bordeaux 3:0 (koniec) | Reims – Montpellier 1:0 (koniec) | Bastia – Monaco 1:3 (koniec)
Caen – Lorient 2:1 (koniec) | Évian TG – Nantes 0:2 (koniec)
Stade de Reims
1:0 (0:0)
Montpellier HSC
Sobota 25.10.2014, 20:00 • Stade Auguste Delaune, Reims • Francuska Ligue 1 Uber Eats

90+4
    Koniec meczu. Reims wygrywa drugi mecz z rzędu. Tym razem ofiarą gospodarzy padli zawodnicy Montpellier. Bramkę na miarę zwycięstwa zdobył w 90 minucie Benjamin Moukandjo. Dziękuje za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje. (22:49:12)

90+3
    Reims długo przytrzymuje piłkę.

90+1
    Długa piłka pod pole karne gospodarzy. Skończyło się na strachu.

90
    Sędzia doliczył 3 minuty.

90
    Za zdjęcie koszulki Moukandjo otrzymuje żółty kartonik.
    MOUKANDJO - 1:0

90
    Gdy wydawało się, że Reims zremisuje z Montpellier, doczekaliśmy się gola! Lewą stroną pomknął Signorino, dośrodkował w pole karne, piłka niefortunnie odbiła się od jednego z obrońców Montpellier i doszła do Moukandjo. On zdecydował się na uderzenie i bez problemów pokonał Jourdrena!

88
    Zmiana w drużynie Stade de Reims: z boiska schodzi Martin, na boisku pojawia się Deza.

87
    Moukadjo próbował indywidualnej akcji lewym skrzydłem. Powstrzymali go obrońcy Montpellier.

86
    Zmiana w drużynie Stade de Reims: z boiska schodzi Charbonnier, na boisku pojawia się Ca.

84
    Zmiana w drużynie Montpellier HSC: z boiska schodzi Mounier, na boisku pojawia się Montano.

82
    Świetna okazja dla Montpellier. Długą piłkę otrzymuje Mounier. Staje przed bramkarzem i trafia prosto w niego!

79
    Tiene pognał lewą stroną, zdecydował się na uderzenie. Piłka poleciała wysoko ponad bramką.

77
    Pierwsza zmiana w Montpellier. Camara wchodzi w miejsce Berigauda.

76
    Kolejna zmiana w Reims. Moukandjo wchodzi za Diego.

75
    Tiene słabo dogrywa w pole karne. Przy piłce gospodarze.

75
    Montpellier przed szansą z rzutu wolnego z ok 40 metrów.

74
    Rzut wolny dla gospodarzy w okolicach koła środkowego.

72
    Tempo gry w drugiej połowie opadło. Czy jedną z drużyn będzie stać na strzelenie bramki i objęcie prowadzenia?