Siarka T. – Okocimski 1:0 (koniec) | Stal S. W. – Stal M. 0:2 (koniec) | Górnik W. – Puszcza 1:0 (koniec)
Rozwój – Limanovia 4:1 (koniec) | MKS Kluczbork – Zagłębie S. 0:0 (koniec) | Wisła Pu. – Kotwica 3:1 (koniec)
Znicz – Raków 0:0 (koniec)
Stal Stalowa Wola
0:2 (0:0)
Stal Mielec
Sobota 25.10.2014, 14:00 • Stadion MOSiR, Stalowa Wola • 2. Liga

Dziękuje za śledzenie relacji, a kolejna już we wtorek i miejmy nadzieje tym razem zwycięski. (16:58:52)

Twierdza przy Hutniczej 15 padła po 14 kolejkach i nie ma już drużyny w II lidze, która nie przegrała meczu na własnym stadionie.

Derby Podkarpacia dla Stali Mielec po dwóch bramkach Cholewiaka, który okazał się katem dla zawodników Stali Stalowa Wola. Następny pojedynek już we wtorek ze Śląskiem Wrocław w ramach Pucharu Polski.

90+5

90+4
    Zmiana w drużynie Stal Mielec: z boiska schodzi Radulj, na boisku pojawia się Skiba.

90+4
    Kibice opuszczają stadion.

90+4
    Gol dla Stali Mielec!
    Świetnie w polu karnym zachował MATEUSZ CHOLEWIAK, który pokona wychodzącego z bramki Wieteche.

90+3
    Piłke do swojego bramkarza głową odgrywają obrońcy przyjezdnych.

90+2
    Po dośrodkowaniu główką uderza Giel, ale prosto w ręce Daniela.

90+1
    Rzut wolny dla gospodarzy z 30 metrów z lewej strony boiska, a do piłki podszedł Kantor.

90
    Druga połowa potrwa dodatkowe 4 minuty!

90
    Zamknięci we własnym polu karnym goście.

89
    Centra z prawej strony boiska Tura w pole karne i Płonka źle przyjmuje piłke, która opuszcza boisko.

88
    Dośrodkowanie w pole karne gości z 30 metrów i piłke pewnie łapie Daniel.

87
    Goście stosują już obrone Czestochowy przed własnym polem karnym ciekawe czy pęknie ten mur?

86
    Podanie do Sekulskiego, który schodzi na lewą strone i wywalcza rzut rożny!

85
    Rzut wolny dla Stali Stalowa Wola na środku boiska.

84
    Do końca minut pozostało niecałe sześć minut faulowany zawodnik gości nie podnosi się z boiska jest to gra na czas zapewne i ukradniecie cennych sekund...