Lorient – PSG 1:2 (koniec) | Guingamp – Bastia 1:0 (koniec) | Lille – Saint-Étienne 1:1 (koniec)
Metz – Caen 3:2 (koniec) | Montpellier – Évian TG 2:0 (koniec) | Nice – Lyon 1:3 (koniec)
Lille OSC
1:1 (1:0)
AS Saint-Étienne
Sobota 01.11.2014, 20:00 • Grand Stade Lille Métropole, Lille • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Za nami bardzo ciekawa druga połowa spotkania! Na pewno na emocje nie mogliśmy narzekać! Pojedynek zakończył się wynikiem 1:1. Przez większość spotkania wydawało się, że bardziej zadowoleni z takiego rezultatu mogą być piłkarze Saint-Etienne, ale w końcówce meczu również oni mieli dobre okazje, więc ostatecznie remis można chyba uznać za sprawiedliwy.
    Dziękuję Państwu za relację i zapraszam Państwa na inne transmisje. Dobranoc! (21:53:44)

90+3
    Ostatnia szansa na gola w tym spotkaniu!

90+2
    Do rzutu wolnego podszedł Mark Gradel. Po jego uderzenie piłkę odbija Enyeama. Na dobitkę czyhał jeden z zawodników Saint-Etienne, ale nie trafił w futbolówkę!

90+1
    Erdinc był ewidentnie przytrzymywany za koszulkę przez Basę. Będziemy oglądać rzut wolny dla Saint-Etienne 27. metrów od bramki rywali.

90
    Znamy decyzję arbitra! Dzisiejsze spotkanie jego decyzją potrwa trzy minuty dłużej.

90
    Zmiana w drużynie AS Saint-Étienne: z boiska schodzi Hamouma, na boisku pojawia się Pogba.

88
    Do rzutu wolnego podszedł Corchia, który centrował w mur, ale przy piłce utrzymali się gospodarze. Potem starał się dośrodkowywać Origi, ale nie wyszło mu to zagranie.

87
    Na prawej stronie boiska Corchia faulowany był przez Gradela. Będziemy oglądać rzut wolny dla Lille. Będzie okazja na dośrodkowanie.

86
    Zmiana w drużynie Lille OSC: z boiska schodzi Frey, na boisku pojawia się Roux.
    Enyeama broni uderzenie z jedenastu metrów Gradela!

85
    Ależ historia! Do rzutu karnego podszedł Mark Gradel. Świetnie jego intencje wyczuł Enyeama, który obronił strzał! Piłka ląduje poza linią końcową i mamy korner dla Saint-Etienne!

84
    Co tutaj się dzieje! Hamouma rozpędza się z piłką i wpada w pole karne rywali. Zawodnik przyjezdnych pada na murawę po starciu z Souare. Nie wiem, czy błędu nie popełnił tutaj arbiter, który odgwizdał rzut karny!

82
    Podanie w pole karne do Freya, który był bardzo blisko sięgnięcia piłki i zderzył się z Ruffierem. Żółta kartka dla zawodnika Lille.

80
    Po raz kolejny na prawej flance Hamouma. Zawodnik przyjezdnych znów próbował dośrodkowania, ale został zablokowany i piłka potem odbiła się jeszcze od jego nogi. Od bramki zaczyna Enyeama.

79
    Akcja prawą stroną Hamoumy. Francuz chciał zacentrować, ale jego próba została zablokowana. Korner dla Saint-Etienne.

78
    Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego najwyżej w polu karnym Saint-Etienne wyskoczył Kjaer i to Duńczyk główkował, jednak nad poprzeczką bramki strzeżonej przez Ruffiera.

77
    Lewą stroną poszedł Origi. Reprezentant Belgii starał się centrować w szesnastkę rywali, ale został zablokowany. Korner dla Lille.

76
    Żółtą kartką został ukarany zawodnik gospodarzy Souare. Prawdę mówiąc nie wiem jednak za co obejrzał kartonik.

Tomek

Gole: 16. Frey – 60. Gradel

Kartki:   76. Souare (LIL), 82. Frey (LIL) – 36. Sall (SET), 42. Diomande (SET)

Spudłowany karny!: 72. Origi (LIL), bramkarz Ruffier obronił – 85. Gradel (SET), bramkarz Enyeama obronił

Lille OSC: Enyeama, Baša, Kjær, Corchia, Souaré, Mavuba, Gueye, Frey (86. Roux), Marcos Lopes (43. Martin), Rodelin (68. Mendes), Origi.

Zmiany: Traoré, Martin, Elana, Béria, Ryan Mendes, Rozehnal, Roux.

AS Saint-Étienne: Ruffier, Perrin, Sall, Théophile Catherine, Tabanou, Lemoine, Hamouma (90. Pogba), Corgnet (13. Saint-Maximin), Diomandé, Gradel, van Wolfswinkel (75. Erdinc).

Zmiany: Erdinç, Mollo, Saint-Maximin, Pogba, Brison, Baysse, Moulin.

Sędziowie: Benoit Bastien