Lorient – PSG 1:2 (koniec) | Guingamp – Bastia 1:0 (koniec) | Lille – Saint-Étienne 1:1 (koniec)
Metz – Caen 3:2 (koniec) | Montpellier – Évian TG 2:0 (koniec) | Nice – Lyon 1:3 (koniec)
OGC Nice
1:3 (0:0)
Olympique Lyon
Sobota 01.11.2014, 20:00 • Allianz Riviera, Nicea • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Po ciekawym meczu, zwłaszcza po przerwie, Olympique Lyon pokonuje OGC Nice 3:1. Gospodarze pierwsi strzelili bramkę, ale chyba niepotrzebnie zdenerowali drużynę gości, a przede wszystkim ich kapitana. Lacazette strzelił dzisiaj dwa niewykłej urody gole, który dały jego ekipie zasłużone trzy punkty!

Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne, tylko na lajfy.com! (21:54:37)

90+4
    LACAZETTE - 1:3

90+4
    Gol dla Olympique!
    Fantastyczny finisz przyjezdnych! ALEXANDRE LACAZETTE znowu biegnie z piłką spory dystans i decyduje się na uderzenie, tym razem z około 22 metrów, a futbolówka po jego strzale leci w samo okieno bramki strzeżonej przez Hassena!

90+3
    Sporo choasu w ostatnich minutach. Na boisko padają co chwila to jedni, to drudzy, ale sędzia gwizdka nie używa.

90+1
    Lacazette jeszcze raz chciał uderzeniem z większej odleglości zaskoczyć Hassena. Tym razem nie trafił nawet w świato bramki.

90
    Aż cztery minuty zdecydował się doliczyć arbiter do regulaminowego czasu drugiej odsłony.

89
    Coś niebywałego! Uderzenie z ostrego kąta Plea, piłka odbija się od słupka i spada na 3. metr pod nogi Beautheaca, a ten z najbliższej odległości nie trafia do pustej bramki!

88
    Nie ustaje doping na trybunach w Nicei. Gospodarze grają do końca, ale w ostatnich minutach niewiele układa im się w ofensywie.

85
    Jeszcze jeden corner dla gospodarzy. To dośrodkowanie Bautheaca lepiej jednak przemilczeć – piłka mija wszystkich zawodników zgromadzonych w polu karnym.

84
    Rzut rożny dla Nicei i piłka omal nie wpada do bramki gości po samobójczym trafieniu! Zabrakło dosłownie centymetrów!

83
    Olympique stara się iść za ciosem, ale tym razem zabrakło precyzji pod szesnastką rywali. Dobra interwencja w defensywie Eysserica.

82
    Zmiana w drużynie Olympique Lyon: z boiska schodzi Fekir, na boisku pojawia się Ghezzal.
    LACAZETTE - 1:2

80
    Ależ akcja kapitana gości! ALEXANDRE LACAZETTE dostał podanie od Tolisso w środku pola, przebiegł kilkadziesiąt metrów i uderzył zza pola karnego, a piłka wpada do bramki obok bezradnego Hassena!

79
    Jallet dobrze włączył się do akcji ofensywnej na prawej flance, dostał podanie w tempo, lecz tuż sprzed linii końcowej dośrodkował właściwie do nikogo. Okazja na kontrę dla Nicei.

78
    Fekir dostaje żółtą kartkę za niebezpieczny atak na Eduardo.

77
    Dośrodkowanie z prawego skrzydła Malbranque, na 6. metrze do piłki dochodzi Lacazette, jednak głową strzela w sam środek bramki, gdzie był ustawiony Hassen.

76
    Zmiana w drużynie Olympique Lyon: z boiska schodzi N'Jie, na boisku pojawia się Yattara.