Al Hilal – Sydney Wanderers 0:0 (koniec)
Al Hilal FC
0:0 (0:0)
Western Sydney Wanderers FC
Sobota 01.11.2014, 18:30 • Stadion Króla Fahda, Rijad - Arabia Saudyjska • Azjatycka Liga Mistrzów

KONIEC! Najlepszą drużyną Azji zostaje Western Sydney Wanderers – klub, który istnieje dopiero trzeci rok (skończy go w lutym 2015)! Niesamowita żałoba w Arabii Saudyjskiej, a w dodatku mamy ogromne zamieszki na środku boiska! Spiranovic został najprawdopodobniej opluty przez Nassira, potem ten sam zawodnik prowokował Jurica, tym zajmie się już Azjatycka Federacja, piłkarze Wanderers opuszczają już boisko... Ależ sceny! (20:26:43)

90+5

90+5
    Australijczycy spoglądają na Nichimurę i krzyczą "Kończ pan, panie Japończyk!"

90+5
    Ostatnia minuta meczu! Trener Al-Hilal wygania swoich piłkarzy w pole karne Wanderers!

90+4
    Tomi Juric faulowany przez Kwaka w środkowej strefie boiska, wskoczył Koreańczyk na plecy strzelcowi, jak dotąd, jedynej bramki finału. Australijczyk długo nie podnosi się z boiska.

90+3
    Świetne wyjście z bramki Ante Covica, dotąd 39-latek jest bohaterem tego spotkania i na pewno przyśni się dziś w nocy wszystkim napastnikom Al-Hilal. Ostatnie 120 sekund meczu!

90+2
    Kwak nie trafia w piłkę w narożniku pola karnego, może pluć sobie w brodę Koreańczyk!

90+2
    Korner dla Al-Hilal!

90+1
    Aż 5 minut doliczył arbiter do drugiej połowy spotkania!

89
    Kolejny rzut rożny dla Al-Hilal, wszyscy piłkarze w niebieskich strojach, w polu karnym Wanderers!

88
    Tomi Juric wykorzystał kompletne nieporozumienie między obrońcą, a bramkarzem i dopadł do bezpańskiej piłki w polu karnym Al-Hilal, ale jego strzał z ostrego kąta trafia w bramkarza!

87
    Nawaf opuszcza boisko, w jego miejsce Zori.

87
    Czas mija nieubłaganie dla Saudyjczyków, Wanderers wznawiają grę od autu na połowie rywala...

86
    Bramka Covica jest zaczarowana! Doprawdy! Yasser nie może uwierzyć, jak piłka po jego uderzeniu i interwencji Covica, nie wturlała się do bramki! Futbolówka toczyła się dobre 2-3 sekundy i wydawało się, że niechybnie wpadnie między słupki, ale gospodarze zaczną tylko od rzutu rożnego!

85
    Ostatnie 5 minut Finału Ligi Mistrzów! Jeżeli wynik nie ulegnie zmianie, najlepszą drużyną, na największym kontynencie świata, zostanie Western Sydney Wanderers!

84
    Vitor Saba starał się ukraść kilka sekund, dryblując w narożniku boiska, ale "wyjechał" już z piłką poza boisko, grę wznowi Alsdairy.

Adam Kotleszka

Gole:

Al Hilal FC: Alsdairy – Y. Shahrani, Kwak, Digao – Thiago (76. Shalhoub), Salaman, Digao, Nawaf (87. Zori), Pintillii, Kariri (C) (57. Yasser), Salem Mohammed Aldawsari – Nassir

Zmiany: Zori, Qarni, Shalhoub, Aldawsari, Yousef, Yasser, Thunayyan

Western Sydney Wanderers FC: Covic – Golec, Hamill, Topor-Stanley (C), Cole – Poljak, La Rocca (77. Spiranovic), Bridge, Appiah (49. Vitor Saba) – Santalab (59. Juric), Haliti

Zmiany: Bouzanis, Mullen, Spiranovic, Trifiro, Vitor Saba, Sotirio, Juric

Sędziowie: Główny: Yuichi Nishimura (Japonia), Asystenci: Saugra Toru, Yagi Akane (obaj Japonia)