Almeria – FC Barcelona 1:2 (koniec) | Getafe – Elche 0:0 (koniec) | Real Madryt – Rayo Vallecano 5:1 (koniec)
Celta Vigo – Granada 0:0 (koniec) | Malaga – Eibar 2:1 (koniec)
UD Almeria
1:2 (1:0)
FC Barcelona
Sobota 08.11.2014, 16:00 • Estadio de los Juegos Mediterráneos, Almería • Hiszpańska LaLiga

Z mojej strony to by było na tyle! Dziękuję za uwagę! Do widzenia! (18:01:09)

Po bardzo słabym spotkaniu Barcelona ostatecznie pokonuje na wyjeździe Almerię 2:1! Bohaterem drużyny gości Luis Suarez, który po wejściu na murawę w drugiej połowie zaliczył dwie asysty i przesądził o losach spotkania!

90+3

90+2
    Leo Messi miał szansę na dobicie rywali! Dostał świetne podanie, stanął oko w oko z Rubénem, ale w doskonałej sytuacji trafił wprost w niego! Ten mecz się jeszcze nie skończył!

90+1
    3 minuty doliczone do kończącej się drugiej części meczu.

90
    Ostatnia minuta podstawowego czasu gry! Gospodarze od dłuższego czasu nie byli sobie jednak w stanie stworzyć ani jednej okazji strzeleckiej.

88
    Na trybunach sam Tomasz Karolak! Albo jakiś jego sobowtór!

87
    Dłużyła będzie się ta końcówka meczu Barcelonie. Almerii czas uciekał będzie natomiast błyskawicznie. Goście pozwalają teraz grać rywalom.

85
    Thomas Teye Partey nie pogra sobie dłużej w tym spotkaniu. W 85. minucie gry opuszcza boisko ustępując miejsca wypożyczonemu z Arsenalu Wellingtonowi Silvie.

84
    Jednak nie... Znów bez trudu bronią się defensorzy Almerii.

84
    Korner numer 102 w tym sezonie dla Barcelony! Czy powiedzenie: "Do stu dwóch razy sztuka" i tym razem znajdzie zastosowanie?!
    ALBA - 1:2

82
    Gol dla Barcelony!
    Kolejna asysta Luisa Suareza! Urus miał mnóstwo miejsca w polu karnym gospodarzy, spokojnie przyjął piłkę i niezwykle precyzyjnie dośrodkował na 6. metr, niepilnowany JORDI ALBA nie mógł mieć żadnych problemów z umieszczeniem piłki w siatce!
    Katalończycy obejmują prowadzenie!

81
    Leo Messi na spalonym! Argentyńczyk dostał kapitalne prostopadłe podanie, oddał strzał na bramkę, ale i tak spudłował.

79
    Poprzeczka numer 3! Leo Messi po raz kolejny miał okazję do uderzenia głową po znakomitym odegraniu piłki przez Suareza, ale znów trafił w obramowanie bramki! Ależ pech Barcelony w tym momencie!
    Może nie grają dobrze, ale jednak kilkukrotnie byli niezwykle bliscy strzelenia bramki.

79
    Nie ma mowy o rzucie karnym! Edgar powinien jak najszybciej podnieść się z murawy, zacisnąć zęby i walczyć dalej. Mascherano odebrał mu piłkę w sposób zgodny z wszystkimi przepisami.

77
    Thievy Bifouma już sobie dzisiaj nie pogra. Strzelec bramki dla Almerii zostaje zmieniony przez Edgara Mendeza.

76
    Ależ wyborną piłkę dostał teraz w polu karnym Luis Suarez! Doskonale się zastawił, obrońca nawet przez moment nie widział futbolówki, Urugwajczyk obrócił się w stronę bramki i mocno uderzył prawą nogą w kierunku dalszego słupka!
    Pudło! Zabrakło kilkudziesięciu centymetrów.