Almeria – FC Barcelona 1:2 (koniec) | Getafe – Elche 0:0 (koniec) | Real Madryt – Rayo Vallecano 5:1 (koniec)
Celta Vigo – Granada 0:0 (koniec) | Malaga – Eibar 2:1 (koniec)
Celta de Vigo
0:0 (0:0)
Granada CF
Sobota 08.11.2014, 22:00 • Estadio Balaídos, Vigo • Hiszpańska LaLiga

Granada ma duże szczęście, bo udało jej się wywieźć punkt z trudnego terenu i to po meczu, w którym była o klasę gorsza od rywali. Bardzo dobrze w ich bramce spisywał się Fernandez, który mimo urazu utrzymał wysoką dyspozycję do końca spotkania. Dziękuję za uwagę i dobranoc Państwu! (23:53:50)

90+7

90+6
    Już chyba nic się nie zmieni- mimo tylu strzałów i sytuacji padnie bezbramkowy remis!

90+4
    Radoja z łatwością wbiegł w pole karne, ale nie wiadomo, czy próbował strzelać czy dośrodkować, w każdym razie piłka poszybowała w okolice narożnika boiska.

90+3
    Piłka została wystawiona do Krohn-Dehliego, który kolejny raz w tym meczu uderzył sprzed pola karnego- kolejny raz niecelnie.

90+1
    Uderzenie Nolito zostało zablokowane, piłka została w polu karnym, ale tylko na chwilę, bo za chwilę obrońca posłał ją w trybuny. Widać, że goście nie będą bawić się w żadne subtelności i zrobią wszystko, aby zachować bezbramkowy remis do końca spotkania.

90+1
    Aż 6 minut dłużej potrwa to spotkanie.

89
    Aż 13 strzałów oddali w tym meczu gospodarze, mają też 63% posiadania piłki, ale nadal 0 w tej najważniejszej statystyce.

88
    Fernandez został zmuszony do interwencji, ale spisał się świetnie! Wystawił prawą nogę i instynktownie zatrzymał mocny strzał po ziemi Orellany!

88
    Wydaje się, że Fernandez może już kontynuować grę. Arbiter jednak na pewno doliczy kilka minut.

87
    Przerwa w grze przedłuża się, gdyż bramkarz Granady nadal leży na murawie, a trener tego zespołu dokonał już kompletu zmian.

86
    Lopez zastąpi Hugo Mallo. To ostatnia zmiana w tym meczu.

85
    Bramkarz Granady jest teraz opatrywany, gdyż ucierpiał podczas starcia z rywalem.

84
    Orellana skutecznie zastawił się z piłką, ale jego wrzutka była już zbyt wysoko zawieszona i Fernandez złapał piłkę.

82
    Niezbyt pewne piąstkowanie bramkarza gości i będzie korner dla Celty. To 6 taki stały fragment gry dla tej drużyny w tym meczu. Goście mieli 2 rzuty rożne.

80
    10 minut do końca spotkania. Czy któryś z zespołów zdoła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść? Przez całe spotkanie bliżsi tego byli gospodarze, ale wraz ze wzrostem zmęczenia gra się wyrównuje.