Torino – Sassuolo 0:1 (koniec) | Cesena – Sampdoria 1:1 (koniec) | Hellas Verona – Fiorentina 1:2 (koniec)
Napoli – Cagliari 3:3 (koniec) | Parma – Empoli 0:2 (koniec) | Udinese – Chievo 1:1 (koniec)
AC Milan – Inter 1:1 (koniec)
AC Cesena
1:1 (0:0)
UC Sampdoria
Niedziela 23.11.2014, 15:00 • Stadio Dino Manuzzi, Cesena • Włoska Serie A
    Dziękuję Państwu i zapraszam na następne relacje z aren piłkarskich w portalu lajfy.com!

Remisem kończy się mecz pełny zwrotów akcji na Stadio Dino Manuzzi. Pierwszy z nich miał miejsce w generalnie bezbarwnej połowie otwierającej rywalizację. Początkowo lepsze wrażenie sprawiała Cesena, ale Sampdoria w ostatnim kwadransie przed przerwą stworzyła sobie lepsze sytuacje podbramkowe. Obu stronom zabrakło skuteczności, którą znaleźli dopiero w szatni. Początek drugiej części dla gości, ale co znamienne dla tego meczu – gola strzeliła Cesena, a konkretnie Lucchini. Faworyt znalazł się w opałach, a pomocną dłoń do niego wyciągnął Nica. Rumun dokonał sabotażu, wbijając kuriozalnego gola samobójczego i ustalił wynik tego meczu. Podział punktów nie krzywdzi żadnego z zespołów, ale też na pewno nie zadowala. Cesena zostaje na dole tabeli Serie A, a Sampdoria nadal zmaga się z wyjazdową niemocą. (16:55:11)

90+4

90+4
    Nic nie wynikło z dośrodkowanie posłanego na długi słupek bramki Romero. Poradzili sobie obrońcy Sampdorii.

90+3
    Nica nieczysto trafił w piłkę na 17. metrze. Nie, to zdecydowanie nie jest dzień tego zawodnika. Cesena ma jeszcze rzut rożny...

90+1
    Giorgi skontrował jeszcze z zaskoczenia przyjezdnych. Dynamicznie wparował w pole karne, strzelił w rozpaczliwie interweniującego obrońcę. Gospodarze domagają się rzutu karnego za rzekome zagranie ręką. Pan Gervasoni tłumaczy: nie ma mowy!

90
    Doliczone 4 minuty.

89
    Zablokowane dośrodkowanie z lewego skrzydła w pole karne gospodarzy. Zaraz dowiemy się, o ile sędzia przedłuży niedzielne spotkanie.

87
    Ostatnie fragmenty widowiska, które wyraźnie rozkręciło się w stosunku do pierwszej połowy. Czy któraś z drużyn zgarnie pełną pulę?

85
    Ale napór Sampdorii. Pachnie drugim golem dla przyjezdnych. Nie padł dotychczas, bo doskonale radzi sobie Leali. Bramkarz Ceseny zatrzymał Krsticica, który wybiegł sam na sam po kapitalnym podaniu Okaki z głebi pola! Wcześniej golkiper zatrzymał bombę z dystansu Sansone.

83
    Trzecia zmiana w Cesenie. Djuric na ostatnie około dziesięć minuty rywalizacji.

81
    Krsticic zastąpił Edera. Obaj trenerzy mają jeszcze jedną zmianę w zanadrzu.

80
    Romero zmuszony do poważnego wysiłku strzałem Cascione z rzutu wolnego. Sięgnął piłkę niechybnie zmierzającą w poprzeczkę, a może nawet do bramki Sampdorii.

80
    Teraz przewaga psychologiczna po stronie Sampdorii. Przyjezdni kontynuują ataki z równym natężeniem jak przed wyrównaniem.

77
    Gol dla Sampdorii!
    Autorem gola samobójczego jest CONSTANTIN NICA. Sabotaż Rumuna, który przed kilkoma minutami pojawił się na placu. Trudno wytłumaczyć zachowanie defensora, który przez nikogo nie naciskany wbił do siatki mocno bite, płaskie dośrodkowanie Silvestre z prawego skrzydła.
    NICA - 1:1

75
    Zmiany wpłynęły negatywnie na tempo widowiska. Czy Sampdorię stać na doprowadzenie do remisu? Miała w tym meczu dobre fragmenty gry, ale po stracie gola nie może złapać rytmu wobec skomasowanej obrony beniaminka.

73
    Perico czuł chyba skutki drobnego urazu sprzed kilku minut i został zastąpiony przez Nicę.