Torino – Sassuolo 0:1 (koniec) | Cesena – Sampdoria 1:1 (koniec) | Hellas Verona – Fiorentina 1:2 (koniec)
Napoli – Cagliari 3:3 (koniec) | Parma – Empoli 0:2 (koniec) | Udinese – Chievo 1:1 (koniec)
AC Milan – Inter 1:1 (koniec)
Parma Calcio 1913
0:2 (0:1)
Empoli FC
Niedziela 23.11.2014, 15:00 • Ennio Tardini, Parma • Włoska Serie A

Koniec spotkania! Piłkarze Empoli wygrali na wyjeździe z Parmą 2-0! Pierwsza bramka wpadła tuż przed zakończeniem pierwszej połowy, a autorem jej był Vecino. Na 2-0 w pięćdziesiątej siódmej minucie podwyższył Tavano! (16:50:29)

90+3

90+1
    Trzy minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

89
    Kolejny udany atak gospodarzy!
    Lewą stroną popędził Gobbi! Dośrodkowanie w pole karne, ale uderzenie Belfodil'ego było zbyt lekkie.

87
    Kolejne uderzenie z rzutu wolnego w wykonaniu Lodi'ego! Jednak teraz nie po celował zawodnik Parmy.

85
    Maccarone znalazł się w dobrej sytuacji do oddania strzału, jednak zbyt długo zwlekał i został powstrzymany przez rywali.

84
    Ostatnia zmiana w drużynie Parmy!
    Za Santacroce na murawie zameldował się Pozzi!

83
    W środku pola faulowany właśnie został Pucciarelli. Rzut wolny dla Empoli.

81
    Spadło nam tempo rozgrywania tego spotkania..

78
    Nie zobaczymy dziś na boisku Piotra Zielińskiego! Ostatnia zmiana w drużynie gości została właśnie wykorzystana!
    Za Tavano zameldował się Pucciarelli.

76
    Od bramki grę rozpocznie Sepe.

74
    Druga zmiana w drużynie Empoli!
    Za Verdi'ego na murawie zameldował się Laxalt.
    Okazja Cassano!

73
    Dośrodkowanie w pole karne. Piłka została wybita przed pole karne, ale tam dopadł do niej Mauri. Zagranie zwrotne w pole karne i sam na sam z bramkarzem wyszedł Cassano! W wyśmienitej sytuacji doświadczony napastnik trafił w boczną siatkę!

71
    Jeszcze żółta kartka dla Belfodil'ego.
    Słupek ratuje Empoli!

70
    Kapitalne uderzenie Lodi'ego z rzutu wolnego! Tylko słupek uratował drużynę Empoli.