Dynamo – Panathinaikos 2:1 (koniec) | FK Krasnodar – Lille 1:1 (koniec) | Dinamo M. – PAOK 0:2 (koniec)
Guingamp – Fiorentina 1:2 (koniec) | Trabzonspor – Charków 3:1 (koniec) | Lokeren – Legia 1:0 (koniec)
Dynamo Kij. – Rio Ave 2:0 (koniec) | Rijeka – Standard 2:0 (koniec) | Feyenoord – Sevilla 2:0 (koniec)
Wolfsburg – Everton 0:2 (koniec) | Slovan – Young Boys 1:3 (koniec) | Sparta – Napoli 0:0 (koniec)
Aalborg – FCSB 1:0 (koniec) | Villarreal – Borussia M. 2:2 (koniec) | Zurich – Apollon 3:1 (koniec)
Torino – Club Brugge 0:0 (koniec) | HJK – Kopenhaga 2:1 (koniec) | Tottenham – Partizan 1:0 (koniec)
Asteras – Besiktas 2:2 (koniec) | Celtic – FC Salzburg 1:3 (koniec) | Astra – Dinamo Z. 1:0 (koniec)
Inter – Dnipro 2:1 (koniec) | Saint-Étienne – Karabach 1:1 (koniec)
Dynamo Moskva
2:1 (0:1)
Panathinaikos AO
Czwartek 27.11.2014, 17:00 • Arena Chimki, Chimki. Kapacita: 18000 diváků. • Liga Europy UEFA

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne mecze Ligi Europy. Nasze relacje potrwają do wieczora. Pozdrawia redakcja LAJFY.COM! (18:57:38)

Nie ma wątpliwości, że bohaterem dzisiejszego spotkania został Valbuena, który właściwie ciągnął swój zespół przez cały mecz. Drugim wyróżniającym się zawodnikiem na murawie był Vainquer.

To był mecz dwóch wyrównanych zespołów. Każdy z nich miał dobre 45 minut i fatalne 45 minut. Akurat to goście zagrali dobrze w pierwszej połowie, a z kolei Dinamo fantastycznie pokazało się w drugiej odsłonie.

90+3

90+3
    Korner dla Dinamo wykonany.

90+3
    Doskonała akcja Prudnikova, który uderzał z ostrego kąta, a wcześniej minął dwóch obrońców. Kotsolis sparował piłkę na rzut rożny.

90+2
    Panathinaikos próbuje przedostać się pod pole karne gospodarze. Bezskutecznie.

90
    Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.

89
    Valbuena kapitalnie w polu karnym gości. Zawodnik Dinamo minął dwóch obrońców i starał się oddać strzał z ostrego kąta. Kotsolis zatrzymał piłkę. Korner dla gospodarzy.

88
    Zmiana w drużynie Dinamo Moskwa: z boiska schodzi Kuranyi, na boisku pojawia się Prudnikov.

86
    Zmiana w drużynie Panathinaikos AO: z boiska schodzi Mendes, na boisku pojawia się Pranjic.

85
    Klonaridis upadając uderzył z 35. metra. Gabulov z dużym trudem przenosi piłkę za linię końcową boiska. Korner dla gości.

83
    Panathinaikos stara się zaatakować, ale kolejne akcje okazują się wyjątkowo nieskuteczne.

81
    Zmiana w drużynie Dinamo Moskwa: z boiska schodzi Ionov, na boisku pojawia się Dzsudzsák.

80
    Kuranyi wpadł w pole karne i gdy wydawało się, że zdobędzie trzecią bramkę jego strzał był wyjątkowo niecelny.

79
    Lagos był bliski zdobycia bramki, ale Gabulov pewnie w bramce Dinamo.

78
    Zmiana w drużynie Panathinaikos AO: z boiska schodzi Berg, na boisku pojawia się Klonaridis.

77
    Petric upadł na linii pola karnego, ale sędzia nie zdecydował się podyktować rzutu karnego.