Dynamo – Panathinaikos 2:1 (koniec) | FK Krasnodar – Lille 1:1 (koniec) | Dinamo M. – PAOK 0:2 (koniec)
Guingamp – Fiorentina 1:2 (koniec) | Trabzonspor – Charków 3:1 (koniec) | Lokeren – Legia 1:0 (koniec)
Dynamo Kij. – Rio Ave 2:0 (koniec) | Rijeka – Standard 2:0 (koniec) | Feyenoord – Sevilla 2:0 (koniec)
Wolfsburg – Everton 0:2 (koniec) | Slovan – Young Boys 1:3 (koniec) | Sparta – Napoli 0:0 (koniec)
Aalborg – FCSB 1:0 (koniec) | Villarreal – Borussia M. 2:2 (koniec) | Zurich – Apollon 3:1 (koniec)
Torino – Club Brugge 0:0 (koniec) | HJK – Kopenhaga 2:1 (koniec) | Tottenham – Partizan 1:0 (koniec)
Asteras – Besiktas 2:2 (koniec) | Celtic – FC Salzburg 1:3 (koniec) | Astra – Dinamo Z. 1:0 (koniec)
Inter – Dnipro 2:1 (koniec) | Saint-Étienne – Karabach 1:1 (koniec)
AS Saint-Étienne
1:1 (1:1)
Karabach Agdam
Czwartek 27.11.2014, 21:05 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne • Liga Europy UEFA

Na dziś to już wszystko. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Korzystając z okazji zachęcamy do częstszego odwiedzania Lajfy.com. Życzymy spokojnej nocy, a także miłego piątku. Do usłyszenia! (23:09:54)

Dzisiejszy pojedynek AS Saint-Étienne – Karabach Agdam kończy się remisem. Można by rzec wreszcie się kończy. Generalnie byliśmy świadkami dość mało interesującego widowiska. Pod koniec faktycznie goście doprowadzili do sporej liczby sytuacji bramkowych, o czym mówią chociażby statystyki. Niestety, nie przyniosły one niczego szczególnego.
    Rzućmy okiem na statystyki końcowe:

90+4

90+3
    Ależ okazji stwarza w ostatnich minutach tegoż pojedynku drużyna AS Saint-Étienne. Aż trudno uwierzyć, że żadne uderzenie nie wpadło do bramki Sehica! To jest wręcz nieprawdopodobne.

90+3
    Żółtą kartkę otrzymuje Lemoine (AS Saint-Étienne).

90+1
    Zmiana w drużynie AS Saint-Étienne: z boiska schodzi Van Wolfswinkel, na boisku pojawia się Pogba.

90+1
    Ależ fantastycznie stały fragment gry wykonał Gradel. Piłka zmierzała prosto w "okienko". W ostatniej chwili zdołał ją wyjąć Sehic. Ależ to była ważna interwencja. Śmiało można stwierdzić, iż na wagę remisu!

90
    Do regulaminowego czasu gry zostały doliczone tylko trzy minuty. Zobaczymy, czy przyniosą one nam coś nieprzewidywalnego. Wszystko możliwe!

90
    Jeden z defensorów Karabachu zagrywał ręką w bardzo niebezpiecznej odległości od własnej bramki. Gospodarze będą mieli szansę na objęcie prowadzenia. Naprawdę, jest to całkiem niezła okazja!

89
    Wydaje się, że pojedynek zakończy się remisem. Wątpliwe jest, aby wydarzył się nagle jakiś nieprzewidziany zwrot akcji. Do regulaminowego czasu gry zapewne nie zostanie doliczone zbyt wiele, bo przerw też zbyt wiele nie było.

87
    Gospodarze próbują naciskać, ale z ich ataków zbyt wiele nie wynika. Akcje są nawet całkiem groźne, ale brakuje jakiegoś stanowczego zakończenia. Cóż więcej mówić, to tyle...

85
    Ajaj, teraz doskonałe dogranie dostał Brison. No może nie do końca doskonałe. Ale gdyby wybiegł troszkę szybciej, odrobinę... Wówczas zapewne goalkeeper Karabachu miałby sporo problemów. A tak... A tak mamy wznowienie od bramki.

84
    Tym razem piłka spadła na głowę Gradela. Ten był tym faktem jakby nieco zaskoczony. Chociażby z tego względu oddał bardzo niecelny strzał. No cóż, 85. minuta meczu zapasem. Lekka dekoncentracja może się przydarzyć.

83
    Kolejny rzut rożny dla gospodarzy, lecz ponownie nie przynosi on im żadnych korzyści prócz wywalczenia ponownej możliwości wrzutki z rogu boiska. Takie błędne koło...

81
    Gurbanov interweniował nieczysto w stosunku do Mollo. Sędzia momentalnie przerwał grę i uspokoił zawodnika. Po chwili akcja została wznowiona, jednak piłka szybko opuściła boisko. Sporo niecelnych podań, gra obu ekip jest nieco chaotyczna.

80
    Gospodarze nadal znajdują się w natarciu. Przed chwilą mieli kolejny rzut rożny. Całkiem dobrze dośrodkował Mollo, lecz do piłki nie zdołał wyskoczyć żaden z jego drużynowych kolegów.

79
    Zmiana w drużynie Karabach Agdam: z boiska schodzi Nadirov, na boisku pojawia się Alaskarov.

79
    Nieźle z rzutu rożnego dośrodkował Teli. Piłka spadła na głowę Théophile-Catherine, który uderzył minimalnie ponad poprzeczką. Było bardzo blisko, lecz tym razem zabrakło nieco szczęścia. No cóż, zdarza się i tak.

Mateusz

Gole: 21. Wolfswinkel – 15. Nadirov

Kartki:   90+3. Lemoine (SET) – 48. George (KBK), 75. Medvedev (KBK)

AS Saint-Étienne: Ruffier – Théophile – Sall – Perrin – Brison – Clément – Lemoine – Cohade (67. Mollo) – Hamouma (63. Monnet-Paquet) – Gradel – Ricky Van Wolfswinkel (90+1. Pogba).

Zmiany: Moulin – Baysse, Corgnet, Pogba, Diomande, Mollo, Monnet-Paquet.

Karabach Agdam: Sehic – Qarayev – Medvedev – Sadygov – Agolli – Guseynov – Yusifov (75. Teli) – Muarem Muarem – Almeida – George (62. Gurbanov)– Nadirov.

Zmiany: Veliyev – Guliyev, Teli, S. Aliyev, Gurbanov, Ahmadov, Alaskarov.

Sędziowie: Kristinn Jakobsson – Sigurdur Oli Thorleifsson, Gunnar Gunnarsson – Gylfi Mar Sigurdsson (Islandia)