Dynamo – Panathinaikos 2:1 (koniec) | FK Krasnodar – Lille 1:1 (koniec) | Dinamo M. – PAOK 0:2 (koniec)
Guingamp – Fiorentina 1:2 (koniec) | Trabzonspor – Charków 3:1 (koniec) | Lokeren – Legia 1:0 (koniec)
Dynamo Kij. – Rio Ave 2:0 (koniec) | Rijeka – Standard 2:0 (koniec) | Feyenoord – Sevilla 2:0 (koniec)
Wolfsburg – Everton 0:2 (koniec) | Slovan – Young Boys 1:3 (koniec) | Sparta – Napoli 0:0 (koniec)
Aalborg – FCSB 1:0 (koniec) | Villarreal – Borussia M. 2:2 (koniec) | Zurich – Apollon 3:1 (koniec)
Torino – Club Brugge 0:0 (koniec) | HJK – Kopenhaga 2:1 (koniec) | Tottenham – Partizan 1:0 (koniec)
Asteras – Besiktas 2:2 (koniec) | Celtic – FC Salzburg 1:3 (koniec) | Astra – Dinamo Z. 1:0 (koniec)
Inter – Dnipro 2:1 (koniec) | Saint-Étienne – Karabach 1:1 (koniec)
FK Krasnodar
1:1 (1:0)
Lille OSC
Czwartek 27.11.2014, 18:00 • Stadion Kuban' (Krasnodar) • Liga Europy UEFA

Ostatni gwizdek sędziego. Wynik remisowy, tak więc gospodarze tracą szansę na wyjście z grupy. Dziękuje za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne emocje w Lajfy.com! (19:57:05)

90+3

90+3
    Niemałe zamieszanie na murawie i Wanderson ukarany kartką.

90+1
    Bezpośrednio z rzutu wolnego uderzył Pereyra, ale z małymi kłopotami Enyeama. Korner.

90
    Sędzia doliczył trzy dodatkowe minuty.

90
    Baša był zmuszony powstrzymać faulem atak rywala i zobaczył za to żółty kartonik.

89
    Znów należy zganić gospodarzy za sposób wykonania tego stałego fragmentu gry.

89
    Jedna z ostatnich okazji dla Krasnodaru na ponowne objęcie prowadzenia. Rzut wolny, piłka ustawiona na czterdziestym metrze od bramki Enyeamy.

88
    Podanie z własnej połowy w kierunku Rouxa, ale ten złapany na metrowym spalonym.

87
    Jeszcze jedna kartka pokazana przez słowackiego arbitra. Obejrzał ją zawodnik gospodarzy, a dokładniej Petrov.

86
    Ajjj! Mendes może mieć pretensje tylko i wyłącznie do siebie! Ładnie przełożył sobie piłkę na prawą nogę i huknął z jedenastu metrów! Dikan znów ratuje skórę swojej drużynie!

85
    Strzelec jedynej jak dotąd bramki dla gości ukarany kartką.

83
    To mogła być okazja bramkowa dla gospodarzy! Laborde huknął z dwudziestu metrów, ale pomylił się o dobry metr!

82
    Mamaev ma za sobą całkiem udane spotkanie. Jednak jego dobra ocena nieco spadła poprzez grę w drugiej połowie. Wanderson melduje się na murawie!

80
    Goście chcą za wszelką cenę wygrać to spotkanie! Mendes w miejsce Freya na ostatnie dziesięć minut!
    Nolan ROUX - 1:1

79
    Gol dla Lille!
    To musiało się tak skończyć! Ta bramka wisiała w powietrzu! Atak Lille prawą stroną boiska, wrzutka niemalże spod linii końcowej boiska i piłkę do bramki z pięciu metrów pakuje NOLAN ROUX!