Dynamo – Panathinaikos 2:1 (koniec) | FK Krasnodar – Lille 1:1 (koniec) | Dinamo M. – PAOK 0:2 (koniec)
Guingamp – Fiorentina 1:2 (koniec) | Trabzonspor – Charków 3:1 (koniec) | Lokeren – Legia 1:0 (koniec)
Dynamo Kij. – Rio Ave 2:0 (koniec) | Rijeka – Standard 2:0 (koniec) | Feyenoord – Sevilla 2:0 (koniec)
Wolfsburg – Everton 0:2 (koniec) | Slovan – Young Boys 1:3 (koniec) | Sparta – Napoli 0:0 (koniec)
Aalborg – FCSB 1:0 (koniec) | Villarreal – Borussia M. 2:2 (koniec) | Zurich – Apollon 3:1 (koniec)
Torino – Club Brugge 0:0 (koniec) | HJK – Kopenhaga 2:1 (koniec) | Tottenham – Partizan 1:0 (koniec)
Asteras – Besiktas 2:2 (koniec) | Celtic – FC Salzburg 1:3 (koniec) | Astra – Dinamo Z. 1:0 (koniec)
Inter – Dnipro 2:1 (koniec) | Saint-Étienne – Karabach 1:1 (koniec)
Trabzonspor
3:1 (1:0)
Metalist Charków
Czwartek 27.11.2014, 19:00 • Hüseyin Avni Aker Stadyumu, Trabzon • Liga Europy UEFA

To wszystko z Trabzonu. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas, jednak mamy nadzieję, że to z nami będą Państwo kontynuować dzisiejszy wieczór. Przed kilkoma chwilami rozpoczęły się kolejne starcia w Lidze Europy, na które gorąco zapraszamy! Do usłyszenia na lajfy.com! (21:04:12)
    A tak ze zwycięstwa cieszyli się gospodarze dzisiejszego starcia.

Wobec porażki Legii w Belgii z Lokeren (0:1), w ostatniej kolejce na Pepsi Arena Polacy stoczą bój z Trabzonsporem o pierwsze miejsce w grupie L.

Szalenie ciekawie było dziś na Hüseyin Avni Aker Stadyumu zwłaszcza w drugiej części meczu, kiedy to wyrównującego gola z przypadku zdobyli Ukraińcy. Wtedy właśnie Trabzonspor rzucił się do ataku, a determinacja gospodarzy została im odpłacona w końcówce meczu. Dwa gole w ostatnich minutach gry rzuciły charkowian na kolana, z których już się nie podnieśli. Wynik jak najbardziej sprawiedliwy, gdyż poza kilkoma fragmentami drugiej połowy na boisku istniała tylko jedna ekipa i na pewno nie był to Metalist.
    Końcowy wynik brzmi: Trabzonspor 3 Metalist 1.

90+5
    YILMAZ - 3:1

90+4
    Gol dla Trabzonsporu!
    I jest po meczu! Szybkie podanie od Erdoğana i rozpędza się lewym skrzydłem SEFA YILMAZ. Turek wyprzedza pilnującego go obrońcę, wpada w "szesnastkę" rywala i staje oko w oko z Gorjainovem. Snajper gospodarzy strzela płasko, a futbolówka po odbiciu od słupka i pleców golkipera wpada do siatki! Trzy punkty zostają w Trabzonie!

90+4
    Żółtą kartką ukarany Yatabaré, który utrudniał wznowienie gry przeciwnikowi.

90+2
    Próbuje z szybkim kontratakiem wyjść Jaja. Doświadczony Bosingwa wie jednak jak zatrzymać w takiej sytuacji rywala. Od rzutu wolnego Metalist.

90
    Aż pięć minut dorzuca arbiter!

89
    Ostatnią zmianę wykorzystuje także Ersun Yanal. Boisko opuszcza Waris, w zastąpi go Nizam.

88
    Natychmiastowo reaguje szkoleniowiec gości. Osman zastępuje Reneboka.
    EKICI - 2:1

87
    A jednak udaje się zdobyć zwycięskiego gola gospodarzom! Dośrodkowanie z lewej strony, zgrywa przed pole karne Yilmaz. Tam czeka już MEHMET EKICI, który mocnym, płaskim uderzeniem w prawy róg bramki rywala daje drugiego gola Turkom!

85
    Druga zmiana w obozie Ukraińców. Za Viillagre wchodzi Bolbat.

83
    Potężna bomba z dystansu w wykonaniu Erdoğana! Niestety dla gospodarzy tak samo jak dużo było w tej próbie mocy, było też braku precyzji.

81
    Stara się jak może Yatabaré. Malijczyk w przeciągu minuty dwukrotnie uderzał na bramkę rywala. Najpierw strzałem z dystansu, a chwilę później głową. W obu przypadkach piłka natrafiała na stojącego obrońcę.

79
    Wyraźnie stara się teraz uspokoić grę Trabzonspor. Turcy wymieniają futbolówkę na własnej połowie i nie spieszą się do ataku. Czyżby remis ich zadowolił?