Schalke 04 – FC Koln 1:2 (koniec) | Augsburg – Bayern 0:4 (koniec) | Hertha – Borussia D. 1:0 (koniec)
Werder – Hannover 3:3 (koniec) | Freiburg – Hamburg 0:0 (koniec) | Mainz – Stuttgart 1:1 (koniec)
FC Schalke 04 Gelsenkirchen
1:2 (0:0)
1. FC Koln
Sobota 13.12.2014, 15:30 • Veltins-Arena, Gelsenkirchen • Niemiecka Bundesliga

Koniec! 1. FC Koln dość sensacyjnie zwycięża z ekipą Schalke 2:1 i tym samym zabiera ze sobą komplet punktów! To nie był dobry dzień dla gospodarzy, który tylko raz potrafili pokonać Horna. (17:24:55)

90+4

90+2
    Wygląda na to, że jeden z zawodników gości mocno ucierpiał po zderzeniu z Fahrmannem. Nie wstaje, ale sędzia każde grać dalej, choć po chwili mamy wybicie i przerwę w grze.

90
    Mamy potwierdzenie od sędziego technicznego. Zdaniem Pana Filipa Brycha ten mecz musi potrwać jeszcze przez przynajmniej trzy całe minuty. To efekt bramek a także przerw związanych z faulami i rzutem karnym.

87
    Według sędziego, Choupo-Moting faulował podczas walki w polu karny. Ten jest niesamowicie rozgoryczony decyzją i kieruje kilka słów, które mogły się skończyć kartką.
    SANE - 1:2

85
    Gol dla Schalke

Mamy bramkę kontaktową! Kapitalna centra Uchidy z prawej strony i najwyżej do futbolówki wyskakuje rezerwowy LEROZ SANE, który uderza niemal w środek boiska, ale mimo to Fahrmann nie był przygotowany na jakąkolwiek interwencję!

84
    Zmiana dla gospodarzy. Sam zmienia Meyera.

82
    Ależ była fantastyczna okazja. Olkowski prowadził piłkę wzdłuż linii po lewej stronie i zobaczył, że z drugiej flanki biegnie niekryty Vogt. Podanie Polaka zostaje jednak przecięte.

80
    Broker zmieni teraz Svento. To druga zmiana dla gości.

79
    Świetne podanie Olkowskiego do Vogta, a ten szybko wchodzi w pole karne i tuż przed bramkarzem wycofuje na 5. metr. Podanie zostaje w ostatniej chwili wybite.

77
    Wygląda na to, że "Królewsko-Niebiescy" są już mocno zmęczeni, ale nie fizycznie, a psychicznie. Z każdą minutą tracą wiarę na wywalczenie przynajmniej jednego punktu.

75
    I kolejna zmiana. Fusch opuszcza murawę, a czas dostaje Sane.

74
    Wyrusza Ujah w daleką podróż po podaniu od swojego kolegi, lecz ma przed sobą jeszcze obrońcę! Kameruńczyk wciąga go na pole karne, mija i ostatkiem sił uderza jeszcze prosto w nogi bramkarza!

71
    Ależ popisuje się teraz Olkowski zwodami z boku boiska. Widać wyraźnie, że ostatnia sytuacja dała mu dużo większe skrzydła i będzie chciał to wykorzystać.