Getafe – FC Barcelona 0:0 (koniec) | Valencia – Rayo Vallecano 3:0 (koniec) | Córdoba – Levante 0:0 (koniec)

90+3
    Akcja na wagę zwycięstwa gospodarzy zmarnowana! Piłka wpada po rzucie wolnym w pole karne, odbija się na 11. metr, a tam do futbolówki doskakuje jeden z gospodarzy! Bardzo mocne uderzenie powinno znaleźć się w siatce, a nie obok bramki!

90+3
    Simao jeszcze postanowił w głupi sposób zapisać się w statystykach tego meczu – żółta kartka!

90+2
    Rzut rożny dla gości, piłka spada przed szesnastkę Córdoby, co zamyka strzałem z pierwszej Iván.

90+2
    Teraz jakby to Levante zyskało więcej chęci na zdobycie trzech punktów. Jeden błąd teraz może przesądzić o całym spotkaniu!

90+1
    Aż 3 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry. Po co tyle?

90
    Ostatnia minuta, gospodarze domagają się rzutu karnego, ale oczywiście nie ma mowy o wskazaniu na wapno.

88
    Ileż nieporadności w poczynaniach piłkarzy. Była szansa do kontry dla Córdoby, ale oczywiście trzeba było wszystko zepsuć. Ostatecznie bardzo niecelnym strzałem zakończył Ghilas.

87
    Będzie jeszcze jeden rzut wolny dla przyjezdnych. Jeśli przez cały mecz nie szło, to może chociaż ze stałego fragmentu gry?

86
    Goście mają do wykorzystania jeszcze jedną zmianę. Pewnie będą chcieli zwolnić jeszcze bardziej ten mecz w końcówce.

85
    5 minut! Tyle regulaminowego czasu gry zostało dwóm bardzo słabym drużynom. To będzie jedno z dłuższych 5 minut dla wszystkich!

83
    Sędzia nie przerywa gry po rzekomym faulu na jednym z gospodarzy. Levante mogło wyjść z kontrą, ale zwolniło akcję.

82
    Cartabia! Ten piłkarz zdecydowanie wyróżnia się na boisku! Tym razem postanowił zakończyć akcję indywidualnie, zbiegł na lewą nogę w stylu Robbena i wszystko podsumował technicznym strzałem w światło bramki!

81
    Kibice zaczynają domagać się lepszej gry i powoli zaczynają się pierwsze gwizdy z trybun. Niecelna próba z dystansu Ekenga!

79
    Zmiana w drużynie Córdoba CF: z boiska schodzi Abel Gómez, na boisku pojawia się López Silva.

78
    Nie ma chyba czynnika, za który można byłoby pochwalić kogokolwiek. Tylko bramkarze trzymają poziom i nie wpuszczają głupich kiksów.

77
    Levante ma wrzut z autu na wysokości pola karnego rywali. Akcja oskrzydlająca i dośrodkowanie w pole karne wybijają następnie obrońcy!