Atom Trefl – impel 3:0 (koniec) | Muszynianka – KSZO 3:1 (koniec) | MKS – Chemik 3:2 (koniec)

25:15
    Dziękujemy bardzo za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live! (16:16:36)

25:15
    ATOM Trefl Sopot pewnie wygrywa w spotkaniu z sąsiadkami z tabeli – Impelem Wrocław. Niecałe półtorej godziny wystarczyło by wygrać. Można powiedzieć, że był to pogrom. Do 14, 19 i do 15. To świadczy o mocy ATOMu, które zregenerowały siły po porażce z Policami i umocniły się na trzeciej pozycji w tabeli Orlen Ligi!

25:15
    MVP – Izabela Bełcik!

25:15
    Kolejny punktowy tak Kasi Zaroślińskiej i to ona kończy to spotkanie!

24:15
    Zuza Efimienko obiega Bełcik i atakuje ze skrzydła! Piłka meczowa dla ATOMu!

23:15
    A tym razem pewny atak Katarzyny Mroczkowskiej z prawego skrzydła.

23:14
    Przejście linii trzeciego metra przez atakującą Joannę Kaczor i punkt ląduje po stronie sopocianek!

22:14
    Kolejny punkt dla zespołu z Sopotu, który przybliża gospodynie do zwycięstwa w tym meczu!

21:14
    Kolejna kontra sopocianek i kolejny kapitalny atak po ostrym skosie Kasi Zaroślińskiej! O przerwę poprosił po raz kolejny szkoleniowiec Impelu!

20:14
    A teraz pojedynczy blok Izy Bełcik na prawym skrzydle!

19:14
    Przechodząca piłka i kapitalny atak (dosyć potężny) Izabeli Bełcik ze środka siatki w końcową linię !

18:14
    Po przerwie myli się przy zagrywce Klaudia Kaczorowska.

18:13
    Nieporozumienie w przyjęciu i ATOM dostaje piłkę za darmo, jednak tym razem Zaroślińska nie kończy ataku. Za drugim razem to samo, ale kontra rywalek też nieudana. Iza Bełcik i Maja Tokarska dobrze blokują na prawym skrzydle. O pierwsza przerwę w tym secie prosi szkoleniowiec z Wrocławia!

17:13
    Po raz kolejny dobrze w obronie ATOM i znów rozegranie do Zaroślińskiej na skrzydło, która nie ma litości dla zawodniczek Impelu i pewnie atakuje po skosie!

16:13
    Impel dostarcza piłkę za darmo. Kontra i rozegranie piłki do Kasi Zaroślińskiej, która pewnie atakuje po skosie! ATOM prowadzi na drugiej przerwie technicznej!