28:33 (17:16)
Hiszpania
Niedziela 11.01.2015, 13:00Mecze towarzyskie

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na inne relacje na Lajfy.com! (14:33:30)

Niestety, w ostatnim sprawdzianie przed Mistrzostwami Świata przegrywamy z reprezentacją Hiszpanii 33:28. Przez 45 minut graliśmy naprawdę dobrze, byliśmy przede wszystkim skuteczni. W pewnym momencie coś jednak się zablokowało i nie potrafiliśmy rzucić bramki, za to rywale rzucali w każdej akcji. Trzeba poprawić parę rzeczy do Mistrzostw, ale na pewno nie jest tragicznie.

60
    Koniec meczu. (28:33)

60
    Dujszebajew dobija nas w ostatnich sekundach, genialnie rzuca z wyskoku. (28:33)

60
    Krajewski trafia z pozycji obrotowego. (28:32)

60
    Jeszcze dobija nas mocnym rzutem z dystansu Canellas. (27:32)

59
    Faul w ataku Rojewskiego. Kolejny atak, gdzie nawet nie rzucamy na bramkę. (27:31)

58
    Piękna bramka Rodrigueza z biodra ze środka. Brawo! (27:31)

57
    Kroki Rojewskiego... (27:30)

57
    Kolejne trafienie Rivery. (27:30)

56
    Aquinagalde znów zdobywa karnego. (27:29)

55
    Znów tracimy w ataku. Hiszpanie uporządkowali swoją grę, a my dalej mamy gorsze chwile. (27:29)

55
    Ładnie zszedł na środek Dujszebajew i pokonuje naszego bramkarza. (27:29)

54
    Świetnie na obieg poszedł Masłowski i trafia! WRESZCIE! (27:28)

54
    Straciliśmy 7 bramek z rzędu. Corrales gra w bramce ze 100% skuteczności. Fatalne ostatnie minuty Polaków.

54
    Timeout dla Polski. (26:28)

53
    Znów akcja na koło, znów trafia Aquinagalde. (26:28)

52
    Przechwytuje piłkę Orzechowski, to musi być bramka! Ale znów broni Corrales! NIEMOŻLIWE! (26:27)

Michał Grzemski

Polska: Wichary, Wyszomirski – Bielecki, Chrapkowski, Daszek, Grabarczyk, M. Jurecki, B. Jurecki, Lijewski, Masłowski, Orzechowski, Rojewski, Syprzak, Szyba, Wiśniewski
    Hiszpania: Perez de Vargas, Corrales, Sierra – Rocas, Rivera, Guardiola, Ugalde, Canellas, Entrerrios, Andreu, Morros, Mindegia, Tomas, Aguinagalde, Maqueda, Rodriguez, Garcia, Dujszebajew

Sędziowie: Lopez – Fernandez