Burnley – West Bromwich 2:2 (koniec) | Newcastle – Stoke 1:1 (koniec) | West Ham – Man Utd 1:1 (koniec)
Newcastle United
1:1 (0:0)
Stoke City F.C.
Niedziela 08.02.2015, 15:05 • St James' Park, Newcastle upon Tyne • Angielska Premier League

Newcastle remisuje ze Stoke 1:1. Wynik meczu otworzył w 75 minucie Colback, a wyrównał w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry Peter Crouch. Dziękujemy za wspólne emocje! (16:58:31)

90+5

90+5
    Rusza jeszcze atak Newcastle.

90+4
    Begović wznawia grę od rzutu wolnego.

90
    4 minuty doliczone przez arbitra.
    Peter CROUCH - 1:1

90
    Gol dla Stoke!

PETER CROUCH! Ależ nosa miał trener Stoke! Dośrodkowanie w pole karne i Crouch w swoim stylu, pięknie uderza głową!

90
    Niefortunnie Williamson odgrywał do Krula i na całe szczęście dla Newcastle zdążył golkiper, bowiem Walters już miał zamiar przechwycić futbolówkę.

89
    Muniesa ukarany za przerwanie kontrataku.

89
    Diouf miał trochę miejsca w polu karnym, ale źle przyjął piłkę. Otwarta gra, jedni i drudzy stawiają co ciekawe na atak.

88
    Szybka odpowiedź Stoke. Walters zabrał się z piłką na szesnastym metrze, ale jego strzał świetnie na korner przeniósł Krul! Potters bili jeszcze korner, z którego nic nie wynikło.

87
    Piękna, indywidualna akcja Ayoze, zbiegnięcie ze skrzydła w pole karne, ale kompletnie nieudane uderzenie.

86
    Zmiana w drużynie Newcastle United F.C.: z boiska schodzi Ameobi, na boisku pojawia się Abeid.

85
    Ładne podanie w pole karne do Obertana, ten próbował minąć bramkarza i wystawić partnerowi na wolne pole, ale kompletnie nie powiodła się ta próba. Zdaje się, że Obertan mógł uderzać kilka kroków wcześniej!

84
    Crouch wystawił na 20. metr do Bardsleya, ale ten czytelnym strzałem skierował piłkę w rękawice Krula.

82
    Zmiana w drużynie Stoke City F.C.: z boiska schodzi Ireland, na boisku pojawia się Crouch.

80
    10 minut do końca regulaminowego czasu. Elektryzująco zapowiada nam się końcówka tego meczu.

77
    Ależ trafienie Irelanda! W samo okienko kropnął z linii szesnastego metra, ale arbiter odgwizdał spalonego. Jak pokazały powtórki, absolutna słuszność decyzji Kevina Frienda.