Fiorentina – Atalanta 3:2 (koniec) | Empoli – Cesena 2:0 (koniec) | Cagliari – AS Roma 1:2 (koniec)
Sampdoria – Sassuolo 1:1 (koniec) | Napoli – Udinese 3:1 (koniec) | Inter – US Palermo 3:0 (koniec)
SSC Napoli
3:1 (2:1)
Udinese Calcio
Niedziela 08.02.2015, 15:00 • San Paolo, Neapol • Włoska Serie A
    Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje!

Napoli w pełni zasłużenie wygrywa z Udinese. Wynik 3-1 oddaje przebieg meczu. Goście jedynie przez dwadzieścia minut w pierwszej połowie potrafili narzucić rywalowi swój styl gry. Poza tym dominowali praktycznie przez cały czas piłkarze Napoli. (16:56:05)

90+3

90+2
    Kończy się powoli ten doliczony czas gry, a Napoli nie pozwala przeciwnikowi zbliżyć się pod własną bramkę.

90+1
    Trzy minuty doliczone przez sędziego.

90
    To mógł być gwóźdź do trumny! Higuaín wypatrzył ustawionego przed polem karnym de Guzmán, który uderzył technicznie przy bliższym słupku... i zabrakło centymetrów!

89
    Przechwyt Allana przed "szesnastką" gospodarzy, ale zawodnik Udinese po chwili poślizgnął się... i stracił piłkę.

87
    Zmiana w drużynie Udinese Calcio: z boiska schodzi Théréau, na boisku pojawia się Silva.

85
    Heurtaux przerwał faulem taktycznym kontratak gości i otrzymał za to żółtą kartkę.

84
    Aguirre faulowany i mamy kolejny rzut wolny, jednak odległość od bramki Rafaela jest dość duża.

82
    Zmiana w drużynie SSC Napoli: z boiska schodzi Gargano, na boisku pojawia się Jorginho.

81
    Higuaín ukarany za protesty.

80
    Około dziesięć minut do końca. Nie zanosi się na to, by miało się coś zmienić, aczkolwiek Udinese jeszcze próbuje strzelić kontaktowego gola.

78
    Zmiana w drużynie Udinese Calcio: z boiska schodzi Bruno Fernandes, na boisku pojawia się Perica.

77
    Prostopadłe zagranie w kierunku Callejóna, ale szybszy przy piłce golkiper Udinese.

76
    I jakby na zaprzeczenie tych słów dobry strzał zza pola karnego oddał de Guzmán! Karnézis zmuszony do najwyższego wysiłku w bramce!

76
    Kwadrans do końca. W ostatnich minutach niewiele się dzieje. Napoli wygląda na zespół usatysfakcjonowany dwubramkowym prowadzeniem.

74
    Potężne uderzenie Bruno Fernandesa! Piłka zmierzała jednak w sam środek bramki i Rafael, nie chcąc ryzykować, wybił ją poza boisko.

73
    Faul Inlera trzydzieści metrów od własnej bramki i będzie szansa dla Udinese. Jedna z nielicznych po zmianie stron.

Tomasz

Gole: 8. Mertens, 22. Gabbiadini, 59. Théréau (sam.) – 27. Théréau

Kartki:   38. Mertens (NAP), 81. Higuaín (NAP) – 1. Hallberg (UDI), 11. Allan (UDI), 68. Pasquale (UDI), 85. Heurtaux (UDI)

SSC Napoli: Rafael – Maggio, Albiol, Britos, Ghoulam – Mertens (67 de Guzmán), Gargano (82 Jorginho), Inler, Hamšík, Gabbiadini (55 Callejón) – Higuaín

Zmiany: Andújar, Colombo – Callejón, Henrique, de Guzmán, Jorginho, Koulibaly, Strinić, Zapata, David López

Udinese Calcio: Karnézis – Piris, Danilo, Heurtaux – Widmer, Allan, Hallberg (63 Aguirre), Guilherme, Pasquale – Bruno Fernandes (78 Perica), Théréau (87 Silva)

Zmiany: Scuffet – Aguirre, Jádson, Bubnjić, Silva, Jankto, Wagué, Pinzi, Perica

Sędziowie: Paolo Silvio Mazzoleni – Francesco De Luca, Giuseppe Stallone – Espedito Marco Musolino