Śląsk Wrocław
69:74 (15:22, 30:45, 54:62)
Energa Czarni Słupsk
Wtorek 10.02.2015, 19:00 • Hala Orbita ul. Wejherowska 2 • Tauron Basket Liga

Początek czwartej kwarty to pudła z obu stron i wynik długo nie zmieniał się. Dopiero po dwóch trójkach Jakuba Dłoniaka było już 61:62 dla Czarnych. Pięć minut przed końcem mecz zaczynał się od początku. Podobnie jak w Zielonej górze, Śląsk dominował – lecz ostatecznie zwycięsko wyszła ekipa Czarnych Słupsk.
    Śląsk nie jest już niepokonany we własnej hali. Szansa na ponowny triumf we Wrocławiu 25 lutego w starciu z Pofarmexem. Wcześniej 14 lutego wrocławianie grają w Tarnobrzegu z miejscowym Jeziorem.
    Zapraszamy na kolejne relacje z Lajfy.com. (17:59:55)

Przed trzecią kwartą kibice zastanawiali się jak tu pokonać przyjezdnych, wydawało się to niezmiernie trudne do wykonania. I też takie było Pantery odpaliły swoje trójki Gruszecki, Blassingame i znów Blassingame, dały sygnał że to Czarni nie zamierzają odpuścić ani na minutę. Ale Śląsk nie powiedział ostatniego słowa. Głośny doping w hali oraz lepsza gra wrocławian doprowadziła do tego że Śląsk w ostatniej kwarcie miał już tylko 8 oczek do nadrobienia.

Początek zaczął się od 4:0 dla Wojskowych lecz do punktowania w ekipie panter wziął się Blassingame, który doskonale dogrywał do partnerów, że ci po dziesięciu minutach zbudowali 7 punktową przewagę.
    Druga kwarta, niestety nie byłą lepszą od poprzedniej. Po punktach Eziukwu zrobiło się nieprzyjemnie w obozie wojskowych, gdyż przewaga wzrosłą do 18 oczek dla Czarnych Słupsk. Do końca drugiej kwarty Śląsk zmniejszył przewagę do 15 punktów.

Po słabym meczu w wykonaniu Śląska Wrocław który uległ Enerdze Czarnym Słupsk, niezdobyta dotąd hala Orbita została odczarowana. Tak jak w Zielonej Górze, tak i dzisiaj podopieczni Emila Rajkovicia gonili rywala przez całe spotkanie. Koniec trzeciej i cała czwarta kwarta to przebudzenie w obozie WKS-u, który zaczął gonić przyjezdnych lecz ci nie mieli zamiaru składać broni i wygrali całe spotkanie 69:75.