Arsenal – Leicester 2:1 (koniec) | Hull – Aston Villa 2:0 (koniec) | Sunderland – Queens Park 0:2 (koniec)
Liverpool – Tottenham 3:2 (koniec)
Liverpool F.C.
3:2 (1:1)
Tottenham Hotspur
Wtorek 10.02.2015, 21:00 • Anfield, Liverpool • Angielska Premier League

Dziękuję Państwu serdecznie za uwagę i od razu zapraszam na środę z Premier League na naszym portalu!
    Dobranoc! Bądźcie z nami! (22:55:26)

Liverpool po nieprawdopodobnie emocjonującym spotkaniu pokonuje na Anfield Tottenham 3:2, a bohaterem meczu zostaje ... Mario Balotelli! Włoch zdobył decydującą bramkę i rozstrzygnął losy meczu!
    The Reds trzykrotnie obejmowali prowadzenie, ale, jak mówi przysłowie – do trzech razy sztuka – dopiero wtedy było to skuteczne!

90+4

90+3
    Harry Kane próbował udawać fizjoterapeutę i bez wahania oceniał stan zdrowia cierpiącego rywala, ale arbiter uznał, że nie jest on odpowiednią do tego osobą. Stąd też żółta kartka dla napastnika Tottenhamu.

90+3
    Wygląda na to, że nic się już w tym meczu nie wydarzy. Gospodarze kradną czas na potęgę!

90+1
    4 minuty doliczone do kończącej się drugiej odsłony spotkania przez Pana Phila Dowda.

89
    Rzut wolny dla Liverpoolu w okolicach pola karnego Tottnehamu, ale gospodarze będą starali się jak najdłużej utrzymać przy piłce. Na żaden strzał, czy dośrodkowanie nie ma co liczyć. Najcenniejszy teraz jest czas!

88
    Paulinho przerwał kontrę rywali faulem i został za to ukarany żółtą kartką.

87
    44577 kibiców zawitało dziś na Anfield! Trybuny są wypełnione po brzegi, a przecież jest wtorek!

85
    Roberto Soldado jako ostatni zmiennik melduje się dziś na murawie. Zadanie jest proste – strzelić bramkę dającą 1 punkt Tottenhamowi. Zmienia Moussę Dembele.
    Mario BALOTELLI - 3:2

83
    Gol dla Liverpoolu!
    Niesamowite! Kapitalnie to rozegrali The Reds! Adam Lallana przyjął piłkę w polu karnym, wypatrzył wbiegającego na 6. metr MARIO BALOTELLEGO, a Reprezentant Włoch uprzedził obrońcę i z najbliższej odległości wpakował piłkę do siatki!
    To pierwszy ligowy gol SuperMario w barwach Liverpoolu, ale on się wcale z tego gola nie cieszy, jak to zresztą ma w zwyczaju!

82
    Spokojnie rozgrywają teraz piłkę na własnej połowie boiska gospodarze. Jakby niespecjalnie im się spieszyło...

80
    Christian Eriksen kończy swój udział w tym meczu, a trochę szkoda, bo ostatni kwadrans spotkań to jego czas w Premier League. W jego miejsce desygnowany do gry Nacer Chadli.

79
    Lazar Marković już sobie nie pogra. W jego miejsce na ostatnie minuty Adam Lallana.

78
    Balotelli wywalczył rzut rożny dla swojego zespołu!

77
    Wkraczamy w decydujący moment meczu! Ostatni kwadrans gry to zdecydowanie najlepszy okres gry Kogutów!

Gole: 15. Marković, 53. Gerrard (kar.), 83. Balotelli – 26. Kane, 61. Dembele

Kartki:   40. Skrtel (LIV), 45+1. Sakho (LIV), 60. Gerrard (LIV) – 24. Mason (TOT), 28. Eriksen (TOT), 64. Dembele (TOT), 73. Walker (TOT), 88. Paulinho (TOT), 90+3. Kane (TOT)