79:84 (17:23, 42:39, 60:64)
King Wilki Morskie Szczecin
Piątek 13.02.2015, 19:00Tauron Basket Liga

Dziękujemy bardzo za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live. (20:53:29)

King Wilki Morskie Szczecin mają jakiś patent na drużyny z Trójmiasta. Najpierw pokonali Asseco, a teraz Trefl Sopot. Fatalnie zagrali w ataku, gdzie popełnili dużo błędów. Zawodnicy gości skrupulatnie to wykorzystywali, ale też nie błyszczeli skutecznością. Była to piąta porażka z rzędu sopocian. Dla szczecinian ta wygrana to jak dawka świeżego powietrza. Pozwala im odskoczyć nieco od strefy spadkowej.

40:00
    Koniec meczu. (79:84)

39:55
    Kolejna strata w ataku sopocian i to goście wygrywają ten mecz! (79:84)

39:52
    I dwa razy celnie. Jeszcze o przerwę prosi szkoleniowiec gospodarzy! (79:84)

39:52

39:52
    Strata w ataku sopocian i to już chyba pozamiatane! Dodatkowo faul Leończyka i na linii rzutów wolnych stanie Kikowski. Wilki Morskie raczej nie wypuszczą tego zwycięstwa z rąk! (79:82)

39:40
    Tylko raz celnie! (79:82)

39:40
    Przewinienie w obronie Michalaka. Na linii rzutów wolnych staje Radek Bojko. (79:81)

39:38
    I Leończyk celnie! Szkoleniowiec ze Szczecina prosi o czas! (79:81)

39:38
    Za dwa z faulem spod kosza trafia Leończyk! Dodatkowy osobisty! (78:81)

39:31
    Na dwa, ale skutecznie! Spod kosza Paweł Kikowski! (76:81)

39:06
    I dwa razy celnie! (76:79)

39:06
    Faulowany Michał Michalak, który staje na linii rzutów wolnych! (74:79)

39:03
    Kolejny przechwyt w obronie zawodników Trefla. Dodatkowo przerwa na życzenie szkoleniowca gości! (74:79)

38:29
    Kolejny przechwyt w obronie gospodarzy. Kontra, ale kolejny błąd sopocian. Jeden zawodników Trefla opuścił z piłką boisko. (74:79)

37:46
    Strata w ataku Kikowskiego. Próba szybkiej kontry i długie podanie do Michalaka, ale zbyt mocne! (74:79)