AC Milan – Empoli 1:1 (koniec) | Torino – Cagliari 1:1 (koniec) | Genoa – Hellas Verona 5:2 (koniec)
Atalanta – Inter 1:4 (koniec) | Udinese – Lazio 0:1 (koniec) | AS Roma – Parma 0:0 (koniec)
Chievo – Sampdoria 2:1 (koniec) | Cesena – Juventus 2:2 (koniec)
Torino FC
1:1 (1:1)
Cagliari Calcio
Niedziela 15.02.2015, 15:00 • Olimpico di Torino, Turyn • Włoska Serie A
    Komplet wyników meczów Serie A rozpoczynających się o 15:00.

Niestety w drugiej połowie nie oglądaliśmy już goli i Cagliari przerwało zwycięską serię Torino. Z bardzo dobrej strony pokazał się Kamil Glik, który był bardzo bliski strzelenia kolejnej zwycięskiej bramki dla swojej ekipy, ale zabrakło centymetrów po strzale głową! Dziękuję za uwagę i zapraszam na nasze pozostałe relacje!

90+5
    Koniec meczu. (17:05:34)

90+4
    Quagliarella miał meczową piłkę w polu karnym, ale zamiast uderzać postanowił jeszcze ją rozegrać i to był błąd!

90+2
    Darmian był już chyba znudzony dośrodkowaniami i postanowił strzelić na bramkę, ale zrobił to nieudolnie.

90+1
    4 minuty zostały doliczone do regulaminowego czasu gry.

90
    Rozpoczyna się ostatnia minuta meczu. Ile zostanie doliczone?

89
    Joao dostaje żółtą kartkę.

88
    Ależ byli blisko goście! Padelli musnął piłkę, a ta odbiła się tuż przed linią bramkową!

87
    Gazzi dopiero co zameldował się na boisku, a już musi je na chwilę opuścić z powodu urazu.

85
    Ostatnie zmiany w meczu: Gazzi i Longo dostali szansę w końcówce.

83
    Cagliari w ataku pozycyjnym. Goście starają się rozciągnąć obronę rywali.

82
    Darmian raz po raz próbuje centrować w pole karne, ale tym razem zrobił to tak nieudolnie, że futbolówka wpadła prosto w ręce Brkicia.

80
    10 minut do końca, a gra przeniosła się w środkowe rejony boiska. Czyżby oba zespoły opadły już nieco z sił?

78
    Niezły zwód Darmina i szybka centra, ale to zagranie zostało przechwycone.

77
    Peres z łatwością przedarł się przez linię obrony i chciał uderzyć technicznie, ale zrobił to o wiele za lekko i Brkic pewnie złapał futbolówkę!

75
    Kwadrans do końca, ponownie przewagę mają gospodarze, ale nie potrafią zamienić jej na bramkę! Czy uda im się to, a może to goście znowu zaskoczą zabójczą kontrą?