AC Milan – Empoli 1:1 (koniec) | Torino – Cagliari 1:1 (koniec) | Genoa – Hellas Verona 5:2 (koniec)
Atalanta – Inter 1:4 (koniec) | Udinese – Lazio 0:1 (koniec) | AS Roma – Parma 0:0 (koniec)
Chievo – Sampdoria 2:1 (koniec) | Cesena – Juventus 2:2 (koniec)
Genoa CFC
5:2 (3:1)
Hellas Verona
Niedziela 15.02.2015, 15:00 • Luigi Ferraris, Genoa • Włoska Serie A

To już wszystko ze stadionu Luigi Ferrarisa. Pozostaje nam ochłonąć po 90 minutach pełnych emocji. Zapraszamy do śledzenia pozostałych wyników na naszej stronie. Do zobaczenia! (17:00:55)
    Kibice Serie A naprawdę mogą poszczycić się jedną z najbardziej emocjonujących lig!

Za nami fantastyczne 90 minut. Genoa CFC pokonuje Hellas Verona aż 5:2! Byliśmy świadkami znakomitego pojedynku. Radość miejscowych zawodników, jak i kibiców w pełni uzasadniona.

90+3

90+2
    To już ostatnie sekundy spotkania. Doping fanów wzmaga się. Na ławce rezerwowych obserwujemy uśmiechniętego od ucha do ucha Nianga. Gospodarze mogą już świętować.

90+1
    Obrońca Genui trzymał napastnika Hellasu niczym podczas zapasów. To nie mogło pozostać bez reakcji sędziego. Stały fragment gry ponownie zmarnowany przez przyjezdnych. Wznawia Perin.

90
    Bertolacci przeprasza kolegów za niecelne podanie. Kibice w pełni uradowani, głośno wspierają swoich ulubieńców. Arbiter spotkania doliczył 3 minuty do końca meczu.

89
    Za parę chwil arbiter Damato najprawdopodobniej przedłuży to spotkanie. Gospodarze najwyraźniej nie zwracają uwagi na wynik. Wszystko wskazuje na to, że chcą podwyższyć stan rywalizacji.

88
    Świeża krew na boisku. Ostatniej zmiany dokonuje trener Gasperini. Wchodzi na murawę Mandragora, schodzi Iago Falqué
    Diego PEROTTI - 5:2

85
    GOL NUMER PIĘĆ!
    DIEGO PEROTTI pokonuje Benussa! Bramkarz gości wpuszcza już piątego gola! Istny pokaz strzelecki w tym spotkaniu.

83
    Do końca spotkania pozostaje 7 minut. Wszystko wskazuje na to, że Genoa CFC zainkasuje 3 punkty. Genoa ponownie atakuje.

81
    Swój udział w meczu zakończył właśnie Gomez Talab. Argentyńczyk był groźny dla gospodarzy, jednak trener zdecydował się na wprowadzenie nowego gracza. Na boisku witamy Urugwajczyka – Lopeza.

80
    Laxalt decyduje się na samotny rajd. Widać, że piłkarz jest wyśmienicie przygotowany pod kątem fizycznym. Akcja kończy się blokiem jednego z obrońców.

79
    Zbyt ostro defensora Genui potraktował Pisano. Arbiter ukarał Włocha żółtym kartonikiem.

76
    Ponownie obserwujemy spokój w grze. Zdecydowanie nie dominują już gospodarze. Posiadanie piłki rozłożyło się w zasadzie 50/50.

74
    Wchodzi Włoch – Pavoletti. Zastąpi on zdobywcę dwóch bramek w dzisiejszym spotkaniu – rewelacyjnego Francuza Nianga. Ze strony gości boisko opuszcza Islandczyk Hallfreðsson. Za niego zobaczymy Ionite.

73
    Kontra przerwana. Faulował Laxalt. Ciężko powiedzieć, które to już przewinienie w meczu. Szykują nam się roszady w obu klubach.

71
    Akcję kreują miejscowi piłkarze. Atak zatrzymany, chyba zbytnio pospieszyli się gracze w czerwono-niebieskich strojach. Będzie szansa na kontratak.

Bartosz Bednarek

Gole: 10. Agostini (sam.), 12. Niang, 30. Niang, 65. Bertolacci, 85. Perotti – 20. Toni, 57. Toni

Kartki:   25. Tachtssidis (JAN), 62. Kuck (JAN), 73. Laxalt (JAN) – 43. Greco (VRN), 49. Sørensen (VRN), 79. Pisano (VRN)

Genoa CFC: Perin – Roncaglia, Bergdich (65' Laxalt), De Maio, Izzo – Edenilson, Kuck, Bertolacci – Iago Falque (88' Mandragora), Perotti, Niang (74' Pavoletti)

Zmiany: Tambe – Burdisso, Lestienne, Pavoletti, Lamanna, Panico, Mandragora, Sommariva, Rincon, Laxalt

Hellas Verona: Benuss – Agostini, Rafael Marques, Moras (40' Sørensen), Agostini – Greco, Tachtssidis, Hallfreðsson (74' Ionite) – Gomez Taleb (81' Lopez), Toni, Christodoulopoulos

Zmiany: Marquez – Sørensen, Saviola, Jankovic, Lopez, Ionita, Valoti, Brivio, Gustavo Campanharo, Fernandinho, Martic, Gollini

Sędziowie: Damato – Marrazzo, Vuoto – Posado