Almeria – Villarreal 0:0 (koniec) | Malaga – Córdoba 2:0 (koniec) | Sevilla – Elche 3:0 (koniec)
Real Madryt – Levante 2:0 (koniec)
Real Madryt
2:0 (2:0)
Levante UD
Niedziela 15.03.2015, 21:00 • Santiago Bernabéu, Madryt • Hiszpańska LaLiga

Bardzo dziękujemy za wspólnie spędzony czas i przeżyte emocje! Jednocześnie zapraszamy na pozostałe relacje na portalu lajfy.com! Dobranoc! (22:55:47)
    Trzy punkty zostają w Madrycie!

Trzeba szczerze przyznać, że druga połowa nieco nas rozczarowała. Zdecydowanie zabrakło w niej składnych akcji, dobrych wymian piłki i co najważniejsze goli. Tak naprawdę groźnie było tylko po kapitalnym strzale piętką w wykonaniu Benzemy, który zatrzymał się tylko na spojeniu. "Królewscy" zdecydowanie lepiej zaprezentowali się w pierwszej części, natomiast "Żabom" gra płynniej układała się w drugich czterdziestu pięciu minutach. Ostatecznie to Real Madryt zwycięża 2:0 po dwóch bramkach Garetha Bale!

90+3

90+2
    Ronaldo dośrodkował na dalszy słupek w stronę Hernandeza, Meksykanin przewrócił się w "piątce" Levante, lecz arbiter nie odgwizdał w tej sytuacji rzutu karnego. Była to słuszna decyzja.

90
    Sędzia dolicza trzy minuty do regulaminowych dziewięćdziesięciu.

90
    Swoją szansę miał jeszcze El Zhar. Ruben popisał się bardzo przytomnym zagraniem w pole karne między Ramosa i Pepe, tam stał El Zhar, który gdyby lepiej przyłożył się do tego strzału mógł cieszyć się z gola.

89
    W trochę nieudolny sposób próbował dryblować Jese i kiedy wydawało się, że straci on futbolówkę, zupełnie niepotrzebnie przewrócił go jeden z rywali.

87
    Jedna z nielicznych akcji gości w tym meczu. Tono miał dużo miejsca na lewej flance i wykorzystał to na wrzutkę w szesnastkę Realu. Pojedynek główkowy wygrał Casadesus, ale jego próba poszybowała nad poprzeczką.

86
    Dopiero druga żółta kartka w tej konfrontacji. Ramos wślizgiem zaatakował Casadesusa i sędzia zdecydował się w tej sytuacji na ukaranie Hiszpana.

84
    Marcelo po odbiorze piłki na połowie Levante, przytomnie podał do Ronaldo. Ten szybkim zwodem minął Navarro i oddał bardzo silny strzał, który w bok wypiąstkował Marino!

82
    Swój występ kończy również Benzema. W jego miejsce wchodzi Hernandez.

80
    Jese ruszył lewym skrzydłem na bramkę Marino, starał się zagrać do obiegającego go Marcelo, ale Ivan Lopez przeczytał tę próbę i wybił futbolówkę na aut.

78
    Druga zmiana w drużynie Carlo Ancelottiego. Modricia, który rozegrał dobre spotkanie zmienia Illarramendi.

76
    Długie zagranie w kierunku Casadesusa, który na murawie pojawił się chwilę wcześniej i gdy wydawało się, że Pepe opanował sytuację, popełnił błąd i goście przejęli futbolówkę na połowie "Królewskich".

74
    Ostatnia roszada w zespole "Żab". Casadesus zmienia Nigeryjczyka Uche.

72
    Bardzo ładną, indywidualną szarżą popisał się teraz Barral! Przedryblował Marcelo i Pepe i był już w polu karnym Realu, jednak gdy stanął przed nim Ramos i Lucas Silva, nie zdołał już ich minąć i stracił piłkę.

71
    Bale miał szansę na zdobycie hattricka!! Benzema będąc przed szesnastką, świetnie wypatrzył Walijczyka, ale ten gdy stanął oko w oko z Marino przegrał z nim pojedynek!