Genoa – Chievo 0:2 (koniec) | Sassuolo – Parma 4:1 (koniec) | Atalanta – Udinese 0:0 (koniec)
Hellas Verona – Napoli 2:0 (koniec) | Inter – Cesena 1:1 (koniec)
US Sassuolo Calcio
4:1 (2:1)
Parma Calcio 1913
Niedziela 15.03.2015, 15:00 • Mapei Stadium, Sassuolo • Włoska Serie A

Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na lajfy.com! (16:50:43)

Koniec spotkania! US Sassuolo Calcio pewnie na własnej murawie pokonuje Parmę FC aż 4:1. Dwie bramki w dzisiejszym spotkaniu zaliczył Sansone.

90+2

90+1
    Dwie dodatkowe minuty doliczone do dzisiejszego meczu.

90
    Rozpoczyna się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry w dzisiejszym spotkaniu.

88
    Jest jeszcze rzut rożny dla ekipy z Parmy.

87
    Consigli popisuje się kolejną dobrą interwencją. Strzelał Coda.

87
    Odgwizdane przewinienie Floresa. Rzut wolny dla Parmy.

86
    Pierwsza od dłuższej chwili próba strzału w wykonaniu gospodarzy. Zaza trafia jednak obok bramki.

86
    Gospodarze wykupują piłkę daleko na połowę Parmy, przerywając tym samym akcję gości.

84
    Chaotyczna gra Sassuolo. US Calcio nie może teraz spokojnie rozegrać piłki.

82
    Piłka wpada do bramki gospodarzy, ale sędzia gola nie uznaje! Coda na pozycji spalonej!

81
    Przewinienie jednego z zawodników Parmy w ofensywie. Iacobucci wznowi grę.

80
    Rozpoczynamy ostatnie dziesięć minut regulaminowego czasu gry.

79
    Parma ruszyła z szybkim kontratakiem, ale Nocerino znalazł się na pozycji spalonej.

77
    Sassuolo z piłką na połowie Parmy. Gospodarze szukają okazji na zdobycie kolejnej bramki.

75
    Wyraźnie zrezygnowana gra Parmy. Gospodarze robią teraz co chcą na murawie.

73
    Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy. Floccari wchodzi w miejsce Sansone.

72
    Niespełna dwadzieścia minut do zakończenia regulaminowego czasu gry. Statystyka posiadania piłki: Sassuolo – 60%. Parma – 40%.