Genoa – Chievo 0:2 (koniec) | Sassuolo – Parma 4:1 (koniec) | Atalanta – Udinese 0:0 (koniec)
Hellas Verona – Napoli 2:0 (koniec) | Inter – Cesena 1:1 (koniec)
Atalanta BC
0:0 (0:0)
Udinese Calcio
Niedziela 15.03.2015, 15:00 • Atleti Azzurri d'Italia, Bergamo • Włoska Serie A

90+3

90+3
    Ostatnie uderzenie w tym meczu z około 25 metrów oddaje Guilherme i sędzia kończy to spotkanie.

90+2
    Dośrodkowanie z rzutu wolnego z około 40 metrów w pole karne gości, z którego nic wartego uwagi nie wynikło.

90+1
    Rzut rożny dla Udinese został zmarnowany przez Widmera, który sfaulował swojego rywala walce, o piłkę.

90
    Druga połowa potrwa dodatkowe trzy minuty.

90
    Badu fauluje w ataku i sędzia ukarał go żółtą kartką.

89
    Ostatnia zmiana w zespole gości. W miejsce niewidocznego przez cały mecz Fernandesa pojawia się na ostatnie minuty Geijo.

88
    Tuż przy linii widzimy zawodnika Udinese, który za moment pojawi się na ostatnie minuty tego spotkania.

87
    Futbolówka po dośrodkowaniu z rzutu rożnego nie przechodzi pierwszego zawodnika i zostaje wybita przez defensora gości poza obręb własnej szesnastki.

86
    Denis wystawia piłkę Cigarniemu, który wbiega z nią w pole karne Udinese i decyduje się na strzał, które jest zablokowane przez ustawionego przed nim defensora przyjezdnych.

85
    Wrzutka z prawej strony Badu i ustawiony na bliższym słupku Widmer uderza głową, lecz daleko od bramki.

84
    Pierwszy raz w tym meczu usłyszeliśmy nazwisko Fernandesa, który oddał fatalny strzał główką na dalszy słupek bramki Atalanty.

83
    Strata piłki przed polem karnym Udinese Denisa, który fauluje swojego rywala by ustrzec swój zespół przed kontratakiem przyjezdnych i ma szczęście, że nie ogląda żółtej kartki.

81
    Gospodarze rozgrywają futbolówkę na własnej połowie, co jest jak najbardziej prawidłową decyzją, bo remis to jedyne chyba, co mogą ugrać w tym meczu.

80
    Na ostatnie dziesięć minut na boisku pojawił się Badu w miejsce Allana.

79
    Prostopadłe podanie z prawej strony boiska otrzymał Allan, który jest na pozycji spalonej.

78
    Cofnięci już pod własną bramkę zawodnicy gospodarzy będą się teraz wyłącznie bronić.