Genoa – Chievo 0:2 (koniec) | Sassuolo – Parma 4:1 (koniec) | Atalanta – Udinese 0:0 (koniec)
Hellas Verona – Napoli 2:0 (koniec) | Inter – Cesena 1:1 (koniec)
Hellas Verona
2:0 (1:0)
SSC Napoli
Niedziela 15.03.2015, 18:00 • Marc'Antonio Bentegodi, Verona • Włoska Serie A

Dziękujemy za wieczór z Serie A i zapraszamy na pozostałe relacja na lajfy.com. Do zobaczenia! (20:12:44)
    Luca Toni i Boško Janković będą się śnić Benitezowi po nocach.

Po zaciekłej i momentami brutalnej rywalizacji, Hellas Verona wygrywa 2:0 z SSC Napoli. Bez wątpienia jest to zaskoczenie, tym bardziej, że w pierwszym meczu obu drużyn Napoli wygrało 6:2.

90+5

90+5
    Przepychanki i kłótnie trwały na tyle długo, że piłkarze raczej nie zdążą przeprowadzić żadnej akcji. Arbiter Banti za chwilę powinien zakończyć ten mecz.

90+3
    O ile kartka dla Britosa jest w pełni uzasadniona. o tyle żółty kartonik dla Toniego jest kompletnie niezrozumiały.

90+3
    Fatalne zachowanie piłkarzy SSC Napoli na boisku. Sfrustrowani gracze Rafaela Beniteza zachowują się co najmniej nieprzyzwoicie. Luca Toni przeprosił swojego rywala za przypadkowe nastąpienie na piętę, lecz inaczej tę sytuację widział Britos, który błyskawicznie doskakuje do Włocha i rozpoczyna przepychanki!

90+1
    Tymczasem sędzia dolicza aż 5 minut do podstawowego czasu gry. Napoli praktycznie bez szans na urwanie punktów rywalom. Kto by się tego spodziewał?

90
    Jacopo Sala wylatuje z boiska! Trener Mandorlini musi uspokajać własnego zawodnika. Wszystko to przez niepotrzebne nerwy spowodowane faulem Gabbiadiniego.

90
    Nerwowo, oj nerwowo. Gabbiadini powala dwóch graczy Verony podczas walki o piłkę przy linii bocznej. Natychmiastowa reakcja arbitra. Za chwilę mogą posypać się kolejne kartki, bowiem piłkarze przepychają się między sobą.

88
    Przywilej korzyści dla Napoli. Z daleka niezwykle mocno huknął Gabbiadini! Piłka trafia w słupek. Ileż dzieje się w końcówce tego spotkania.

85
    Niewiele pozostało do końca spotkania. Ostatnia roszada w Hellasie Verona. Na placu gry pojawia się Martic, który zastąpił Janković'a.

84
    Piłkarze Rafaela Beniteza znów na połowie rywala. Benussi musi skupić się w ostatnich minutach tej rywalizacji.

82
    Kuriozalna sytuacja! Hellas przejmuje piłkę i rusza z kontratakiem. Andújar wychodzi daleko poza pole karne. Pierwsza próba wybicia powoduje, że piłka oddala się 3 metry od bramkarza. Andújar nie rezygnuje, ale ponowne wybicie odbija się od obrońcy Napoli. Piłkarze w białych koszulkach próbują oddalić zagrożenie. Luca Toni nie zdążył dobiec do futbolówki, a była przed nim szansa trafienia na pustą bramkę!

82
    Rafael Benitez przeprowadza ostatnią przysługującą mu zmianę. Hamšík kończy grę w tym spotkaniu, a za niego ujrzymy Gabbiadiniego.

80
    Blisko pola karnego Grek popychał napastnika Napoli. Będzie żółty kartonik dla Christodoulopoulosa.

78
    Długo przy piłce utrzymuje się Napoli. Zapata próbuje uderzać z okolic pola karnego, lecz strzał zostaje zablokowany. Gościom pozostało niecałe 15 minut na odrobienie strat. To może okazać się niewykonalne.

76
    Akcja Napoli kończy się spokojną interwencją Benussiego. 70 minut meczu przyzwyczaiło nas do innych widoków na boisku. Aktualnie gra nie jest dynamiczna, a wręcz pasywna.

74
    Jeszcze przed parom minutami gospodarze znajdowali się w defensywie. Sytuacja minimalnie się zmieniła. Chwilę temu rajd z piłką zafundował nam Greco.