Mainz – Wolfsburg 1:1 (koniec) | Bayern – Borussia M. 0:2 (koniec)
0:2 (0:1)
Borussia Monchengladbach
Niedziela 22.03.2015, 17:30 • Allianz Arena, Monachium • Niemiecka Bundesliga

Z mojej strony to już wszystko. Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje na żywo na naszym portalu! (19:28:14)

Luciane Favre tryumfuje! Kapitalny mecz rozegrała jego Borussia Mönchengladbach, goście byli zdecydowanie lepszą ekipą i w pełni zasłużenie wygrali 2:0, choć wynik mógł być jeszcze okazalszy! Bezradny Bayern ponosi pierwszą porażkę w tym sezonie na swoim obiekcie i zamiast podwyższyć przewagę nad Wolfsburgiem o dwa oczka topi ją o jedno!
    Tego chyba nikt się nie spodziewał!

90+3

90+3
    Ostatnia minuta. Bawarczycy już się nawet nie spieszą! Pogodzili się z porażką.

90+1
    3 minuty dolicza do kończącej się drugiej części meczu Pan Frank Willenborg.
    Nie wszyscy kibice Bayernu będą jednak czekać do ostatniego gwizdka, sporej części już nie ma.

89
    Patrick Hermann kończy swój udział w tym meczu. Jego miejsce zajmuje Havard Nordtveit.

88
    Kolejna setka gości! Max Kruse dostał fenomenalne podanie z prawej strony boiska, wbiegł w szesnastkę, kropnął mocno lewą nogą, ale Neuer broni genialnie! Tylko korner!

86
    Świetna interwencja Sommera ratuje teraz Borussię przed nerwową końcówką! Goście utrzymują dwubramkowe prowadzenie i są niemal pewni, że nic im już dziś zaszkodzić nie może!

85
    Mogło, nie... POWINNO być już 0:3! Fabian Johnson dostał kapitalne podanie, ruszył w stronę bramki, wbiegł w pole karne, stanął oko w oko z Neuerem, ale miast strzelać podawał do nadbiegającego Kruse. Bez sensu! Trzeba było uderzać!

84
    Strzał z dystansu wprost w ręce Sommera... Bawarczycy nie wierzą już nawet w remis.

83
    Wendt dostał fantastyczne podanie na lewą flankę, miał mnóstwo miejsca do dośrodkowania, ale odrobinę zbyt głęboko zagrał Szwed i Kruse nie był w stanie dopaść futbolówki...

81
    Hat-tricka nie będzie... Raffaell opuszcza plac gry. W jego miejsce wchodzi na ostatnich 10 minut Thorgan Hazard.
    RAFFAELL - 0:2

77
    Gol dla Borussii M.!
    Fantastyczna kontra gości! Kramer przejął piłkę na 40. metrze, wbiegł z piłką w pole karne, ściął do środka, zwiódł Badstubera, ale był jeszcze w stanie podnieść głowę i dostrzec lepiej ustawionego kolegę! Zagrał na lewą stronę pola karnego do kompletnie niepilnowanego RAFFAELLA, a ten bez trudu wpakował piłkę do siatki obok bezradnego Neuera! To jest jego mecz!

75
    Zupełnie nieudane dośrodkowanie Rafinhi z prawej strony boiska... Od bramki zacznie Yann Sommer.

75
    W końcu groźniej zrobiło się pod bramką Yanna Sommera, który po strzale Bernata nie był w stanie utrzymać piłki w boisku! Będzie korner dla Bayernu!

74
    Wciąż nie mają żadnego pomysłu na rozpracowanie defensywy rywala Bawarczycy! Nieprawdopodobna bezsilność zawodników, którzy potrafią rywalom aplikować po 6, 7, czy 8 bramek!

Gole: 30. Raffael, 77. Raffaell

Kartki:   22. Jantschke (MNC), 50. Hahn (MNC)