Deportivo – RCD Espanyol 0:0 (koniec) | Villarreal – Sevilla 0:2 (koniec) | Sociedad – Córdoba 3:1 (koniec)
FC Barcelona – Real Madryt 2:1 (koniec)
Real Sociedad
3:1 (1:1)
Cordoba CF
Niedziela 22.03.2015, 19:00 • Estadio Anoeta, San Sebastian • Hiszpańska LaLiga

Druga połowa była znacznie gorsza niż pierwsza, bo z minuty na minutę przewaga podopiecznych Davida Moyesa rosła. Goście skończyli swój mecz w ósemkę, co jest rzadko spotykaną sytuacją. Real Sociedad pozostaje na trzynastej pozycji, a goście będą nadal zamykać tabele hiszpańskiej Primera Division. (20:57:44)

90+4

90+3
    W ośmiu będą kończyć ten mecz przyjezdni. Kilka sekund przed końcowym gwizdkiem czerwoną kartką został ukarany Pinillos.
    Alfred FINNBOGASON - 3:1

90+2
    Gol dla Sociedad!
    Zagranie wzdłuż piątego metra pola karnego Cordoby i wbiegający ALFRED FINNBOGASON z najbliższej odległości umieszcza piłkę w bramce gości!

90
    Pierwsza połowa potrwa dodatkowe trzy minuty.

89
    Dośrodkowanie w pole karne gości i radzą sobie z nim przyjezdni, którzy wybijają piłkę na oślep.

88
    Do końca spotkania pozostało około dwóch minut i nic nie zapowiada by coś złego stało się podopiecznym Davida Moyesa.

87
    Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy. Boisko opuszcza Agirretxe, a pojawia się na nim Finnbogason.

86
    Gospodarze nie dają wyjść z połowy gościom, którzy stworzyli przed własnym polem karnym mur nie do przejścia.

84
    Vela otrzymuje podanie w pole karne Cordoby i jego strzał przechodzi obok bramki gości. Oby taka ilość okazji dla miejscowych się nie zemściła.

83
    Za wszelką cenę gospodarze chcą zdobyć trzeciego gola i kolejne podanie przed obrońców otrzymał Agirretxe, który znalazł się nie po raz pierwszy na pozycji spalonej.

82
    Rzut wolny sprzed pola karnego. Do futbolówki podszedł Pardo, którego strzał przelatuje nad murem Cordoby i minimalnie obok lewego słupka bramki gości!

81
    Lopez zostaje ukarany drugą żółtą kartką i zawodnicy Cordoby będą kończyć spotkanie w dziewiątkę.

80
    Chwile po zdobyciu gola Castro opuszcza boisko, a na ostatnie dziesięć minut pojawia się na nim Bergara.

79
    Prostopadłe podanie otrzymał Agirretxe, który zbyt szybko wybiegł przed obrońców i został złapany na pozycji spalonej.

77
    Od środka wznowili goście, którzy będą chcieli za wszelką cenę zdobyć gola wyrównującego.
    Gonzalo CASTRO - 2:1