Deportivo – RCD Espanyol 0:0 (koniec) | Villarreal – Sevilla 0:2 (koniec) | Sociedad – Córdoba 3:1 (koniec)
FC Barcelona – Real Madryt 2:1 (koniec)
FC Barcelona
2:1 (1:1)
Real Madryt
Niedziela 22.03.2015, 21:00 • Camp Nou, Barcelona • Hiszpańska LaLiga
    Niestety to już wszystko z Camp Nou. Dziękuje za uwagę:

Jak już wspominaliśmy przed spotkaniem w 2015 roku Messi znajduje się znakomitej dyspozycji. Na przeciwnym biegunie jest CR7:

Sergio Ramos po spotkaniu nie ukrywał swojego rozczarowania:

Statystyki pomeczowe:

Po doskonałym widowisko Barcelona pokonuje Real na Camp Nou 2:1. El Clasico nie zawiodło! Oj było na co popatrzeć! Chciałoby się takie spotkania oglądać co tydzień! Przez 56 minut Real był lepszy. Mimo, że pierwszy stracił gola, szybko wyrównał i wydawało się, że objęcie przez nich prowadzenia jest kwestią czasu. Wystarczyła jednak jedna akcja Barcy po której gola zdobył Suarez i obraz gry się odwrócił. To Katalończycy przejęli inicjatywę i później mieli wiele szans na podwyższenie wyniku, razili jednak nieskutecznością. Ostatecznie jednak podopieczni Enrique zwyciężają to spotkanie. Zdobywają więc niezwykle cenne trzy punkty, dzięki którym przybliżają się do Mistrzostwa! Ich przewaga nad Realem po tym starciu wynosi już cztery oczka! (22:55:35)

90+3

90+2
    Real nie potrafi wyjść z skutecznym atakiem. Barca utrzymuje cieżar gry na ich połowie.

90
    Arbiter dolicz 3 minuty do regulaminowego czasu gry. Tyle mają Królewscy na doprowadzenie do remisu.

90
    Po centrze z rożnego w polu karnym górą są jednak defensorzy Barcy.
    Lucas Silva ma parę minut na pokazanie się na Camp Nou:

89
    Nim do niego dojdzie ostatnia zmiana w ich szeregach. W miejsce Modrica na boisku pojawia się Lucas Silva.

89
    Odpowiada natychmiast Real i wywalcza na lewej stronie rzut rożny.

88
    Po chwili Alba odwdzięcza się Messiemu! Zagrał z lewego skrzydła do wbiegającego w szesnastkę Argentyńczyka, ten uderzył z pierwszej piłki ponownie jednak doskonałą interwencją popisuje się Casillas!

87
    Z niego nie wynikło jednak nic ciekawego.
    Alba marnuje świetną szanse

86
    Barca marnuje kolejną doskonałą okazje na trzeciego gola! Messi cudownie zagrał w pole karne do wbiegającego Alby, ten był naciskany przez defensorów Realu miał przed sobą jedynie Casillasa, uderzył jednak wprost w niego i golkiper Realu odbija futbolówkę na korner!

85
    Ostatnia zmiana u Katalończyków. W miejsce Neymara na boisku pojawia się Rafinha.

84
    Odpowiada Barca. W polu karnym na lewej stronie znalazł się Suarez, ładnie zwiódł Carvajala i oddał uderzenie, jednak obok bramki.

82
    Próbowali teraz Królewscy skopiować drugie trafienie Barcy. Kroos zagrał długą piłkę pod pole karne gospodarzy w kierunku wbiegającego Ronaldo, jednak zbyt mocne i futbolówkę chwyta wychodzący z bramki Bravo.