Empoli – Sassuolo 3:1 (koniec) | Juventus – Genoa 1:0 (koniec) | Napoli – Atalanta 1:1 (koniec)
Udinese – Fiorentina 2:2 (koniec) | Lazio – Hellas Verona 2:0 (koniec) | Sampdoria – Inter 1:0 (koniec)
Cesena – AS Roma 0:1 (koniec) | Parma – Torino 0:2 (koniec)
Empoli FC
3:1 (0:0)
US Sassuolo Calcio
Niedziela 22.03.2015, 12:30 • Stadio Carlo Castellani, Empoli • Włoska Serie A

Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne emocje z Lajfy.com (14:24:26)

Gospodarze w drugiej odsłonie zdominowali rywala i w pełni zasłużenie sięgają po komplet punktów. Sassuolo wyjątkowo słabo dziś wyglądało w ofensywie, przyjezdni nie byli w stanie zagrozić bramce rywala. Empoli dziś schodzi z boiska z uniesioną głową!
    Druga odsłona podniosła ogólną ocenę spotkania. Gospodarze zagrali jak z nut, a w szczególności autor dwóch bramek - Riccardo Saponara.

90+3

90+3
    Peluso przerywa akcję ofensywną gości wybiciem piłki na rzut rożny. Goście rozgrywają go krótko grając na czas.

90+2
    Długie podanie w kierunku napastników Sassuolo przerwane. Piłka szybko wraca w posiadanie gości po wybiciu futbolówki przez Barbę.

90
    Arbiter główny do regulaminowego czasu gry dolicza dodatkowe trzy minuty.

89
    Zieliński złapany na pozycji spalonej. Akcja gospodarzy przerwana.

89
    Floro Flores umiejętnie wypchnięty przez defensywę gospodarzy, napastnik Sassuolo nie był w stanie oddać strzału. Akcja ofensywna gości zakończona kolejnym niepowodzeniem.

88
    Gra toczy się głównie w środkowej części boiska. Empoli broni szczelnie dostępu do bramki.

87
    Floro Flores zdecydował się na indywidualną akcję, którą zakończył strzałem. Piłka po jego strzale przelatuje wysoko nad bramką.

85
    Zieliński rozciągną grę do lewej strony, po opanowaniu futbolówki Pucciarelli zdecydował się na strzał. Piłka szybuje wysoko nad bramką.

84
    Zmiana w drużynie Empoli FC: z boiska schodzi Croce, na boisku pojawia się Signorelli.

84
    Zmiana w drużynie US Sassuolo Calcio: z boiska schodzi Longhi, na boisku pojawia się Lazarević.
    Statystyki bohatera dzisiejszego spotkania - Riccardo Saponary.

82
    Rozlega się na trybunach głośne "ole" po każdym podaniu gospodarzy. Empoli od dłuższego czasu w posiadaniu futbolówki.

80
    Crooce zatrzymany faulem w środkowej części boiska. Gra przerwana, gospodarze mają rzut wolny na własnej połowie.

79
    Piotr Zieliński mógł wpisać się na listę strzelców, jednak naciskany przez rywala oddał fatalny strzał. Piłka została z łatwością złapana przez golkipera gości.

78
    Peluso czystym wślizgiem przerywa ofensywną akcję gospodarzy. Piłka po jego interwencji ląduje za linią boczną boiska.