Macedonia Płn. – Białoruś 1:2 (koniec) | Słowacja – Luksemburg 3:0 (koniec) | Hiszpania – Ukraina 1:0 (koniec)
Anglia – Litwa 4:0 (koniec) | Słowenia – San Marino 6:0 (koniec) | Szwajcaria – Estonia 3:0 (koniec)
Liechtenstein – Austria 0:5 (koniec) | Mołdawia – Szwecja 0:2 (koniec) | Czarnogóra – Rosja 0:0 (opóź.)
Słowenia
6:0 (1:0)
San Marino
Piątek 27.03.2015, 20:45 • Stadion Stožice, Ljubljana • Eliminacje Mistrzostw Europy

Za wspólnie spędzony czas dziękuje Adam Delimat. (22:37:40)

Po nie najgorszej pierwszej połowie, fatalnym początku drugiej i długich męczarniach po zmianie stron San Marino ostatecznie przegrywa ze Słowenią w stosunku 0:6! Wynik meczu otworzył w 10. minucie Ilicić i taki rezultat utrzymał się aż do przerwy. Po zmianie stron gospodarze, a konkretnie Kampl i Novaković, zadali trzy szybkie ciosy, po których trafienie Lazarevicia i gol Ilicia z 88. minuty były tylko przypieczętowaniem ich wysokiego zwycięstwa.

90+4

90+4
    Strzał Cesara zablokowany, ostatni rzut rożny dla gospodarzy w tym meczu.

90+3
    Techniczny strzał Kampla, piłka ląduje w rękawicach Benedettiniego, który, mimo że puścił już sześć goli, może być zadowolony ze swojej postawy.

90+1
    Lazarević przed pole karne, tam na piłkę czeka już Kurtić, który błyskawicznie uderza, ale nie trafia nawet w światło bramki.

90
    Cztery minuty doliczone do drugiej połowy tego spotkania.
    ILIĆ - 6:0

88
    Gol dla Słowenii!
    Dośrodkowanie z rzutu rożnego na głowę BRANKO ILICIA, który tym razem pokonuje bramkarza i zdobywa szóstą bramkę dla gospodarzy!

87
    Kampl do Struny, dośrodkowanie byłego zawodnika Cracovii nie znajduje jednak wśród zawodników w białych strojach adresata w polu karnym.

85
    Kampl podaniem otwiera przed Novakoviciem sytuację sam na sam z bramkarzem, świetnym wślizgiem na przedpolu interweniuje jednak Benedettini!

84
    Ostatnia zmiana w tym spotkaniu, Alessandro Golinucci zmienia Hirscha.

83
    Akcja środkowych obrońców, Ilić zagrał wysoką piłkę do Cesara, który składał się do trudnego uderzenia, ale z jego strzałem poradził sobie bramkarz San Marino!

82
    Wrzutka Stojanovicia zablokowana przez Palazziego, rzut rożny dla Słoweńców.

81
    Kolejna parada Benedettiniego! Bramkarz San Marino najpierw obronił trudny strzał Struny, a chwilę później poradził sobie z mocną dobitką Stojanovicia!

80
    Lazarević w kierunku Bericia, dobrą interwencją popisuje się jednak w tej sytuacji defensywa gości.

78
    Z kolej Fabio Vitaioli zmienia Della Valle.

77
    Petar Stojanović pojawia się na boisku zastępując Brecko.

Adam Delimat

Gole: 10. Ilicić, 49. Kampl, 50. Novaković, 51. Novaković, 73. Lazarević, 88. Ilić

Kartki:   40. Simoncini (SMA), 55. Palazzi (SMA), 75. Selva (SMA)

Słowenia: Handanović – Brecko (77. Stojanović), Cesar, Ilić, Struna – Kurtić, Birsa, Kirm (61. Lazarević), Kampl, Ilicić (72. Berić) – Novaković.

Zmiany: Vidmar, Oblak – Krajnc, Andjelković, Maroh, Milec, Stojanović, Lazarević, Rotman, Mertelj, Berić, Verbić.

San Marino: Benedettini – Brolli, D.Simoncini, Della Valle (78. F.Vitaioli), Bonini, Palazzi – Mazza, Tosi (56. Battistini), Hirsch (84. A.Golinucci), M.Vitaioli – Selva.

Zmiany: Muraccini, A.Simoncini – Cesarini, F.Vitaioli, Battistini, Coppini, Gasperoni, A.Golinucci, E.Golinucci, Rinaldi, Stefanelli, Tomassini.

Sędziowie: Oliver Drachta – Roland Brandner, Stefan Kühr